Zaterdag  10 juni 2017         Uitslagen F jeugd        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
44131 JF1 Teteringen JF1 7-26 44104 DDHC JF1 JF2 7-22
44144 JF4 Breda JF1 ? 44101 Breda JF3 JF3 6-11
44431 JF5 Made JF1 30-2
45066 Prinsenbeek MF2 MF2 10-26
45073 MF1 Etten-Leur MF1 19-12 44975 Breda MF2 MF3 3-19
45089 MF4 Push MF5(in wit) 14-9 45740 Mistral MF1 MF6 2-21
45106 MF7 Push MF8(in wit) 13-8 45215 Etten-Leur MF4 MF11 22-22
45114 MF9 Gilze-Rijen MF2 25-4
45119 MF10 Oudenbosch MF1 12-9
Zaterdag 10 juni 2017   Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
46207 J8E2 Zwart-Wit J8E1 5-1 46217 Pelikaan J8E1 J8E1 1-5
46399 J8E4 Tempo J8E1 11-2 46471 Breda J8E4 J8E3 6-4
48255 J6E2 Zwart-Wit J6E3 6-4 46258 Rapide J8E2 J8E5 2-4
48260 J6E3 Warande J6E2 1-4 48417 Zwart-Wit J6E1 J6E1 2-2
47970 Breda J6E2 J6E4 5-5
47243 M8E1 Breda M8E1 14-2 48586 Walcheren J6E1 J6E5
47248 M8E2 Push M8E3(in wit) 2-0
47267 M8E6 Pelikaan M8E3 3-1 47387 Teteringen M8E1 M8E4 2-3
47275 M8E7 Gilze-Rijen M8E1 1-1 47296 Tempo M8E3 M8E5 ?
47280 M8E8 Walcheren M8E1 1-1 47881 Breda M8E6 M8E9 7-2
47736 M8E11 HSD M8E3 7-1 47385 Warande M8E4 M8E10 0-11
43049 M6E1 Push M6E2(in wit) 8-0 42491 Etten-Leur M6E4 M6E4 4-4
43067 M6E3 Prinsenbeek M6E1 5-2 42481 Etten-Leur M6E2 M6E5 4-2
43092 M6E8 DDHC M6E2 1-3 43410 Zwart-Wit M6E2 M6E6 10-2
43097 M6E9 Gilze-Rijen M6E2 4-2 43197 Tempo M6E1 M6E7 5-3
43056 M6E10 HSD M6E1 9-4 43684 Mistral M6E1 M6E11 5-7
Zaterdag 10 juni 2017 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
48876 JA2 Berkel Enschot JA1 5-5 49058 Zwart-Wit JA2 JA4 ?
48883 JA3 Prinsenbeek JA1 1-8 58137 Rapide JB1 JB2 1-8
58122 JB3 Breda JB2 3-3 58236 Etten-Leur JB3 JB4 1-7
58262 JB6 HSD JB1 3-3 58187 Vlijmen JB1 JB5 4-2
49551 JC1 Tilburg JC1 13-0 50141 Pelikaan JD1 JD1 2-5
49554 JC2 Tempo JC1 2-0 50392 Warande JD3 JD3 0-10
49560 JC3 Olympia JC1 0-4 50460 DES JD2 JD5 0-3
49564 JC4 Liberty JC1 2-2
49569 JC5 Etten-Leur JC2 4-4 PO Amsterdam MA1 MA1 verloren na shoot outs
50166 JD2 Breda JD2 8-2 50763 Etten-Leur MA1 MA2 4-1
50537 JD4 Tempo JD1 0-1 50822 Goirle MA1 MA4 6-1
51584 Gilze-Rijen MA2 MA8 1-1
51073 MA3 Walcheren MA1 4-0 51205 Zundert MA1 MA9 3-1
51080 MA5 Made MA1 ? 53393 Walcheren MB2 MB3 2-1
51086 MA6 Liberty MA2 1-3 53435 Made MB3 MB8 2-0
51091 MA7 Tempo MA3 0-0 53260 Rapide MB3 MB9 5-5
19258 MB1 Weert MB1 1-3 53408 DDHC MB3 MB10 1-3
51911 MB2 Goirle MB1 4-0 52742 Breda MB5 MB11 0-7
52528 MB4 Zwart-Wit MB2 1-7 53502 Tempo MB6 MB12 3-2
52537 MB5 Goirle MB6 6-1 55692 Oranje-Rood MC1 MC1 7-0
52540 MB6 Tempo MB1 1-4 54489 Prinsenbeek MC1 MC2 1-2
52546 MB7 Made MB1 2-7 54131 Goirle MC1 MC3 7-2
54532 MC4 Prinsenbeek MC2 2-1 54767 Zwart-Wit MC5 MC7 2-3
54538 MC5 Tilburg MC8 8-0 54883 Zwart-Wit MC6 MC8 1-2
54541 MC6 Made MC1 0-6 55497 DDHC MC4 MC11 3-0
54557 MC9 Tilburg MC11 3-1 54763 Zwart-Wit MC4 MC13 9-1
54517 MC10 Made MC4 2-1 54707 Warande MC5 MC14 8-0
55289 MC12 Teteringen MC3 6-0 55813 Zwart-Wit MD1 MD2 1-1
55686 MC15 Warande MC8 1-2 55927 Breda MD2 MD4 0-0
55806 MD1 Den Bosch MD1 1-1 56706 HSD MD1 MD5 1-2
55869 MD3 DDHC MD1 1-1 57268 Tilburg MD4 MD7 3-2
56249 MD6 Prinsenbeek MD2 1-4 56293 Tempo MD2 MD8 1-1
57491 MD9 Zwart-Wit MD5 0-6 57527 Tempo MD4 MD11 5-1
57497 MD10 Zwart-Wit MD8 ? 56811 Oudenbosch MD2 MD12 0-8
57508 MD13 HOCO MD3 0-11 57566 Liberty MD5 MD14 3-1