Zaterdag 12 mei 2017         Uitslagen F jeugd        
             
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
53394 JF1 Breda JF3 15-18 53442 Zwart-Wit JF3 JF2 16-23
53406 JF4 Breda JF2 14-5 53438 Zwart-Wit JF2 JF3 22-9
53716 JF22 Prinsenbeek JF2 5-27
53723 JF23 Etten-Leur JF2 MIX 23-4 54388 Zwart-Wit MF2 MF2 16-14
54263 Prinsenbeek MF1 MF4 10-16
54282 MF3 Teteringen MF2 21-6 54328 Tempo MF1 MF5 13-15
54301 MF7 Etten-Leur MF3 14-16 54197 Breda MF2 MF6 9-16
54314 MF9 Push MF10(in wit) 14-12 54367 Warande MF3 MF8 15-21
54323 MF11 Zevenbergen MF2 28-4
55053 MF21 Pelikaan MF4 4-34
55057 MF22 Zundert MF2 9-20
55059 MF23 Breda MF6 6-16
Zaterdag 12 mei 2017   Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
55316 J8E2 Breda J8E2 9-2 55230 MOP J8E1 J8E1 0-0
58468 J8E3 Etten leur J8E2 9-1 55342 Zwart-Wit J8E3 J8E4 ??
57217 J6E1 Teteringen J6E1 5-8 56927 Breda J6E1 J6E2 9-3
57366 Warande J6E2 J6E3 0-5
56266 M8E2 Warande M8E1 4-1 57101 Made J6E1 J6E4 1-6
56273 M8E4 Prinsenbeek M8E3 3-6 58453 Breda J6E1 J6E5 6-2
56287 M8E7 Etten-Leur M8E4 3-2
56292 M8E8 Walcheren M8E1 1-4 56796 Oranje-Rood M8E1 M8E1 2-2
52198 M6E1 Warande M6E1 7-4 56302 Tempo M8E2 M8E3 5-4
52219 M6E2 Zwart-Wit M6E1 7-1 56337 Breda M8E4 M8E5 2-11
52229 M6E3 Zwart-Wit M6E3 7-2 52570 Zwart-Wit M6E2 M6E4 4-6
58506 M6E6 Teteringen M6E1 4-0 51510 Breda M6E4 M6E5 9-2
52257 M6E9 Warande M6E3 3-4 52589 Zwart-Wit M6E6 M6E8 5-7
52212 M6E12 Gilze-Rijen M6E2 5-6 51632 Etten-Leur M6E4 M6E10 7-0
51691 Gilze-Rijen M6E1 M6E11 2-1
52920 Liberty M6E4 M6E21 naar 16 mei
Zaterdag 12 mei 2017 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
40948 JA2 Zwart-Wit JA4 15-0 26637 Breda JA1 JA1 1-2
JA3 HSD JA1 2-0 41151 HSD JA1 JA3 3-5
40954 JA4 Oudenbosch JA1 4-3 26569 Laren JB1 JB1 2-3
40961 JA5 DDHC JA1 9-2 41962 Oranje-Rood JC1 JC1 2-1
51000 JB2 Warande JB2 6-0 41736 Warande JC1 JC2 5-7
51003 JB3 DDHC JB1 1-1 41341 Breda JC3 JC3 2-2
51009 JB4 Liberty JB1 1-3 40593 Den Bosch JD1 JD1 2-1
51133 JB6 Tempo JB2 12-1 42054 DDHC JD1 JD3 8-0
41634 JC4 DDHC JC1 6-1
41640 JC5 Goirle JC2 8-1 26620 Rotterdam MA1 MA1 0-3
42213 JD2 Prinsenbeek JD1 2-1 43165 Teteringen MA1 MA2 1-0
42545 JD4 Goes JD1 8-2 43761 Tilburg MA6 MA4 8-2
43379 Prinsenbeek MA3 MA7 3-1
43096 MA3 Zwart-Wit MA4 10-0 43939 DDHC MA3 MA8 0-9
43107 MA5 Vlijmen MA1 1-4 45437 Tilburg MB2 MB2 2-1
43113 MA6 Walcheren MA2 1-2 44041 Pelikaan MB2 MB3 0-5
43521 MA9 Breda MA5 6-2 44161 Breda MB3 MB6 0-2
26619 MB1 Wageningen MB1 1-2 44692 Teteringen MB1 MB8 4-1
44612 MB4 DDHC MB1 2-0 45253 Prinsenbeek MB5 MB11 naar 19 mei
44617 MB5 Zwart-Wit MB5 1-0 44718 Udenhout MB2 MB14 7-2
44625 MB7 Prinsenbeek MB2 0-5 47061 DDHC MC2 MC4 0-6
44637 MB9 Made MB3 0-4 46719 Tempo MC2 MC5 3-3
44605 MB10 Breda MB5 4-1 46793 Warande MC3 MC6 naar 19 mei
44903 MB12 Liberty MB5 1-0 46414 Liberty MC4 MC8 4-1
44904 MB13 DDHC MB3 0-0 47791 Zwart-Wit MC10 MC9 1-5
46607 MC1 Pelikaan MC1 5-0 46595 Prinsenbeek MC2 MC10 10-0
45826 MC2 Breda MC1 1-2 47565 Tempo MC7 MC12 5-2
46624 MC3 Liberty MC2 4-1 47824 Breda MD1 MD1 1-2
46646 MC7 Walcheren MC4 6-1 47831 Warande MD1 MD2 3-4
46617 MC11 Breda MC6 2-0 48321 Tempo MD2 MD3 0-3
47578 MC13 Liberty MC5 ?? 48714 Zwart-Wit MD3 MD4 2-5
48283 MD6 Zwart-Wit MD6 0-4 48341 Udenhout MD1 MD5 5-1
49488 MD8 HOCO MD2 0-9 47887 Olympia MD1 MD7 2-6
49500 MD10 Gilze-Rijen MD3 12-0 48047 Goirle MD2 MD9 2-0
49502 MD11 Teteringen MD3 6-3 49309 Tilburg MD8 MD13 7-1
49511 MD12 Tempo MD4 5-0 49222 Liberty MD4 MD14 ??