Zaterdag 13 april 2019        Uitslagen F jeugd        
             
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
43474 JF1 Pelikaan JF1 18-16 43442 Breda JF1 JF2 16-19
43482 JF3 Teteringen JF1 10-16 43764 Teteringen JF3 JF21 ??
44277 MF2 Push MF4(in wit) 16-12 44361 Zwart-Wit MF1 MF1 13-23
44290 MF5 Zevenbergen MF1 14-11 44335 Warande MF1 MF3 ??
56799 MF6 Warande MF3 15-6 44386 Etten-Leur MF4 MF8 8-8
44300 MF7 Zwart-Wit MF5 18-5 56813 DDHC MF2 MF22 15-11
44869 MF21 Zwart-Wit MF4 18-10
44878 MF25 Etten-Leur MF5 16-2
Zaterdag 13 april 2019 Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
45441 J8E4 DDHC J8E2 8-0 45265 Prinsenbeek J8E1 J8E2 1-9
47139 J6E1 Push J6E2(in wt) 7-0 45221 Etten-Leur J8E1 J8E3 3-1
47158 J6E5 Prinsenbeek J6E2 3-0 47245 Warande J6E3 J6E3 1-10
47418 Made J6E2 J6E4 7-2
46232 M8E4 Push M8E3(in wit) 2-1
46238 M8E5 Teteringen M8E1 0-4 46745 Oranje-Rood M8E1 M8E1 1-0
46242 M8E6 Tempo M8E1 4-3 46329 Warande M8E1 M8E2 3-2
46252 M8E8 Zevenbergen M8E1 0-1 46214 Etten-Leur M8E4 M8E7 2-3
46258 M8E9 Oudenbosch M8E2 1-5 42394 Prinsenbeek M6E1 M6E4 1-1
42412 M6E1 Breda M6E1 3-1 42379 Pelikaan M6E4 M6E7 2-7
42435 M6E2 Push M6E3(in wit) 3-4 42780 Zwart-Wit M6E4 M6E9 4-1
42448 M6E5 Pelikaan M6E2 2-5 56749 Tempo M6E3 M6E10 5-1
42456 M6E6 Zwart-Wit M6E3 5-1 42993 Breda M6E6 M6E11 2-4
42466 M6E8 Warande M6E3 1-0
56743 M6E12 Zevenbergen M6E1 5-0
Zaterdag 13 april 2019 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
47742 JA3 Goirle JA1 0-9 Alecto Amsterdam LG1 LG1 2-4
47749 JA4 DES JA2 / Waalwijk JA2 1-1
56397 JB2 Breda JB3 6-0 16569 Bloemendaal JA1 JA1 4-4
56408 JB4 Gilze-Rijen JB1 4-1 47880 Den Bosch JA2 JA2 2-3
56413 JB5 Etten-Leur JB2 2-4 47566 Breda JA3 JA5 0-4
17784 JC1 Den Bosch JC1 0-3 16563 Amsterdam JB1 JB1 2-1
48327 JC2 Warande JC1 2-2 56245 Etten-Leur JB1 JB3 6-1
48341 JC5 Warande JC4 afg. 48068 Breda JC4 JC3 1-10
48839 JD2 HOCO JD1 5-1 48424 Warande JC3 JC4 2-1
49182 JD4 Made JD1 4-0 48764 MEP JD1 JD1 2-5
48928 Zwart-Wit JD2 JD3 2-0
16487 MA1 Wageningen MA1 3-4 49216 Were Di JD3 JD5 0-13
49698 MA2 Zwart-Wit MA2 4-1 49090 HSD JD1 JD6 7-3
49703 MA3 Warande MA2 4-1
49725 MA8 Etten-Leur MA3 0-12 49900 Etten-Leur MA4 MA4 0-5
16510 MB1 Amsterdam MB1 0-3 50361 Tilburg MA5 MA5 2-1
50621 MB3 Tilburg MB3 1-2 49762 Tempo MA1 MA6 6-2
51211 MB5 HOCO MB4 3-2 50135 Zwart-Wit MA5 MA7 0-8
51217 MB6 Tilburg MB5 0-4 49945 Liberty MA2 MA9 2-2
51226 MB8 Rapide MB3 2-4 49394 Drunen MA3 MA10 10-0
51230 MB9 Breda MB6 2-2 52050 Tilburg MB2 MB2 1-0
51504 MB11 Den Bosch MB5 2-2 50898 Gilze-Rijen MB1 MB4 2-2
53234 MC3 Goes MC1 afg 51439 DDHC MB2 MB10 0-1
53237 MC4 Rapide MC1 4-2 52203 Tilburg MB13 MB12 0-1
53245 MC5 Rapide MC2 3-2 52243 Walcheren MB5 MB13 20-0
53255 MC7 HSD MC1 0-1 18114 Breda MC1 MC1 0-1
53260 MC8 Zwart-Wit MC3 0-4 52926 Hilvarenbeek MC1 MC2 3-1
53224 MC10 Warande MC4 4-1 54043 Walcheren MC3 MC6 0-2
53228 MC11 Prinsenbeek MC6 2-0 53651 DDHC MC2 MC9 3-1
54051 MC13 Tempo MC5 1-1 53520 Prinsenbeek MC5 MC12 8-1
54263 MD1 Zwart-Wit MD1 3-3 55672 Tilburg MD3 MD2 2-8
54328 MD3 Zwart-Wit MD2 3-0 54461 Gilze-Rijen MD1 MD5 1-1
54699 MD4 Breda MD2 1-3 54965 Were Di MD2 MD8 3-4
54708 MD6 Breda MD5 1-2 54466 Goes MD2 MD9 3-0
55172 MD7 Hilvarenbeek MD2 2-0 54960 Warande MD4 MD10 1-2
55902 MD13 Olympia MD2 0-4 55029 DDHC MD2 MD11 1-1
54926 Mistral MD1 MD12 ??