Zaterdag 15 juni 2019        Uitslagen F jeugd        
             
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
43473 JF1 Zwart-Wit JF2 32-8 43653 Pelikaan JF1 JF2 17-17
43730 JF21 Teteringen JF3 20-3 43495 Teteringen JF1 JF3 22-23
44272 MF1 Zwart-Wit MF1 6-9 44263 Prinsenbeek MF2 MF4
44282 MF3 Warande MF1 14-9 44347 Zevenbergen MF1 MF5 9-15
44306 MF8 Etten-Leur MF4 14-4 56806 Warande MF3 MF6 17-19
56821 MF22 DDHC MF2 6-9 44380 Zwart-Wit MF5 MF7 5-19
44378 Zwart-Wit MF4 MF21 11-21
44392 Etten-Leur MF5 MF25 2-19
Zaterdag 15 juni 2019 Uitslagen Jongste Jeugd    
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
45233 J8E2 Prinsenbeek J8E1 afg. 45308 Goes J8E1 J8E4 3-1
45235 J8E3 Etten-Leur J8E1 afg. 47190 Tempo J6E1 J6E1 1-8
47148 J6E3 Warande J6E3 13-2 47270 Zwart-Wit J6E1 J6E2 2-3
47154 J6E4 Made J6E2 5-3
46343 Teteringen M8E1 M8E5 5-0
46219 M8E1 Oranje-Rood M8E1 2-4 46262 Tempo M8E1 M8E7 5-1
46224 M8E2 Warande M8E1 2-3 46403 Zevenbergen M8E1 M8E8 4-1
46227 M8E3 Push M8E4(in wit) 1-1 46664 Oudenbosch M8E2 M8E9 afg.
46240 M8E6 Zwart-Wit M8E5 1-3 41710 Breda M6E1 M6E1 2-12
42440 M6E3 Push M6E2(in wit) 1-8 42371 Pelikaan M6E2 M6E5 4-1
42444 M6E4 Prinsenbeek M6E1 5-3 42777 Zwart-Wit M6E3 M6E6 4-1
42457 M6E7 Pelikaan M6E4 6-1 42701 Warande M6E3 M6E8 1-4
42470 M6E9 Zwart-Wit M6E4 2-5 56756 Zevenbergen M6E1 M6E12 2-3
56741 M6E10 Tempo M6E3 0-3
42426 M6E11 Breda M6E6 4-2
Zaterdag 15 juni 2019 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
11997 LG1 Maastricht LG1 24-0 47631 Goirle JA1 JA3 5-3
47941 DES JA2 / Waalwijk JA2 JA4 2-4
47739 JA2 Den Bosch JA2 5-3 56178 Breda JB3 JB2 0-4
47751 JA5 Breda JA3 3-0 56265 Gilze-Rijen JB1 JB4 0-4
56402 JB3 Etten-Leur JB1 1-5 56250 Etten-Leur JB2 JB5 7-1
48329 JC3 Breda JC4 8-3 48414 Warande JC1 JC2 7-4
48337 JC4 Warande JC3 2-1 48491 Warande JC4 JC5 5-1
48834 JD1 MEP JD1 7-1 48730 HOCO JD1 JD2 0-9
48845 JD3 Zwart-Wit JD2 2-1 49050 Made JD1 JD4 1-5
49178 JD5 Were Di JD3 7-1
49250 JD6 HSD JD1 3-2 49857 Zwart-Wit MA2 MA2 3-3
50004 Warande MA2 MA3 2-2
49707 MA4 Etten-Leur MA4 6-1 49894 Etten-Leur MA3 MA8 10-0
49714 MA5 Tilburg MA5 4-8 52054 Tilburg MB3 MB3 4-2
49718 MA6 Tempo MA1 1-8 51633 HOCO MB4 MB5 3-1
49722 MA7 Zwart-Wit MA5 11-2 52066 Tilburg MB5 MB6 4-0
50122 MA9 Liberty MA2 0-6 51951 Rapide MB3 MB8 2-0
50251 MA10 Drunen MA3 0-6 52015 Breda MB6 MB9 1-0
50591 MB2 Tilburg MB2 3-1 51594 Den Bosch MB5 MB11 8-0
51203 MB4 Gilze-Rijen MB1 4-2 52849 Goes MC1 MC3 1-0
51221 MB7 Rapide MB2 4-1 52539 Rapide MC1 MC4 3-2
51199 MB10 DDHC MB2 3-2 53625 Rapide MC2 MC5 1-4
51509 MB12 Tilburg MB13 3-4 53636 HSD MC1 MC7 0-0
51512 MB13 Walcheren MB5 5-14 53450 Zwart-Wit MC3 MC8 ??
52459 MC2 Hilvarenbeek MC1 1-2 53408 Warande MC4 MC10 1-8
53251 MC6 Walcheren MC3 5-0 53717 Prinsenbeek MC6 MC11 1-3
53264 MC9 DDHC MC2 1-1 53945 Tempo MC5 MC13 5-3
53899 MC12 Prinsenbeek MC5 2-4 54268 Zwart-Wit MD1 MD1 2-8
54696 MD2 Tilburg MD3 10-1 54303 Zwart-Wit MD2 MD3 1-3
54706 MD5 Gilze-Rijen MD1 0-4 54385 Breda MD2 MD4 2-0
55879 MD8 Were Di MD2 3-1 55381 Breda MD5 MD6 3-1
55883 MD9 Goes MD2 1-4 54883 Hilvarenbeek MD2 MD7 0-1
55888 MD10 Warande MD4 1-1 55452 Olympia MD2 MD13 8-1
55895 MD11 DDHC MD2 1-4
55897 MD12 Mistral MD1 13-0