Zaterdag 25 november 2017         Uitslagen F jeugd        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
4553 JF2 Tempo JF1 8-20 4399 Pelikaan JF1 JF1 14-9
4705 JF3 Prinsenbeek JF2 16-12 4404 Tempo JF2 JF4 12-17
4836 MF1 Breda MF1 20-5 4833 Zwart-Wit MF2 MF4 13-14
4533 MF2 Zwart-Wit MF1 12-5 4832 Zwart-Wit MF5 MF9 15-9
25205 MF3 Breda MF7 14-12
4531 MF5 Etten-Leur MF4 19-4
4835 MF6 Pelikaan MF3 12-20
4530 MF7 Gilze-Rijen MF1 21-13
4684 MF8 Breda MF6 22-10
Zaterdag 25 november2017   Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
4775 J8E1 Etten-Leur J8E1 15-0 5940 Etten-Leur J8E2 J8E4 0-12
4774 J8E2 Zwart-Wit J8E2 2-4 4610 Teteringen J6E1 J6E1 3-4
25225 J6E2 Prinsenbeek J6E1 2-4 25215 Warande J6E2 J6E3 3-2
25242 J6E4 Etten-Leur J6E2 2-5
25234 J6E5 Oudenbosch J6E1 5-2 4493 Prinsenbeek M8E2 M8E1 0-12
4637 Prinsenbeek M8E3 M8E2 1-3
4495 M8E3 Prinsenbeek M8E1 2-2 4790 Liberty M8E2 M8E6 8-2
4494 M8E4 Liberty M8E3 5-3 4496 Etten-Leur M8E5 M8E7 0-12
4640 M8E5 Etten-Leur M8E3 5-0 4793 Pelikaan M8E5 M8E8 ??
4426 M6E2 Etten-Leur M6E1 2-2 4582 Prinsenbeek M6E1 M6E1 0-7
4581 M6E7 Teteringen M6E2 5-2 4577 Teteringen M6E1 M6E3 1-4
4731 M6E9 Etten-Leur M6E4 4-2 4721 Warande M6E1 M6E4 7-1
5934 M6E11 Gilze-Rijen M6E2 2-4 4719 Zwart-Wit M6E4 M6E5 5-1
4428 Pelikaan M6E2 M6E6 1-9
4570 Zwart-Wit M6E8 M6E8 0-6
5937 Gilze-Rijen M6E1 M6E10 1-2
5905 Oudenbosch M6E2 M6E12 1-5
Zaterdag 25 november 2017 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
25839 JA1 Breda JA1 6-1 21166 Pelikaan JA2 JA4 7-0
20555 JA2 Tilburg JA2 1-4 21162 Tilburg JA4 JA5 3-0
20554 JA3 Goes JA1 3-1 24373 DDHC JB1 JB2 1-6
25776 JB1 Laren JB1 3-3 20848 HSD JB1 JB3 5-3
24413 JB4 Made JB1 1-5 20890 Were Di JC1 JC2 3-3
20849 JB6 HSD JB2 11-1 20894 Etten-Leur JC2 JC3 4-2
20278 JC1 Pelikaan JC1 3-0 24293 Breda JC4 JC4 3-1
21024 JD3 Tempo JD1 2-3 22812 Prinsenbeek JC2 JC5 7-01
20398 JD5 DDHC JD2 5-0 20722 Breda JD1 JD1 3-2
22525 JD6 Oudenbosch JD1 2-3 21027 MOP JD1 JD2 afg.
21026 Olympia JD1 JD4 8-0
25841 MA1 Rotterdam MA1 1-0
20333 MA3 Goes MA1 3-5 25126 Oss MA1 MA2 3-2
20632 MA4 Prinsenbeek MA2 2-0 20332 Tempo MA2 MA6 0-1
20952 MA5 Warande MA3 5-2 20939 Pelikaan MA4 MA7 2-0
20951 MA8 DDHC MA2 1-1 20612 Prinsenbeek MA4 MA9 ??
20840 MB2 Etten-Leur MB1 2-1 25863 Wageningen MB1 MB1 2-2
20501 MB4 DDHC MB1 5-1 20839 Etten-Leur MB2 MB3 2-4
20818 MB7 Teteringen MB2 4-1 21142 Goes MB1 MB5 5-1
20500 MB9 Zwart-Wit MB7 1-0 20513 Etten-Leur MB3 MB8 0-2
21116 MB12 Rapide MB3 1-4 20482 Goirle MB5 MB10 1-1
21115 MB13 Etten-Leur MB6 1-4 21106 Etten-Leur MB5 MB11 0-2
21062 MC1 Warande MC1 1-0 21092 DDHC MB3 MB14 6-0
23135 MC2 Were Di MC1 3-2 20434 Zwart-Wit MC3 MC4 4-0
20762 MC3 Tempo MC1 2-1 21077 Etten-Leur MC3 MC6 1-2
20442 MC5 Breda MC2 1-3 21045 Breda MC6 MC9 0-3
20441 MC7 Etten-Leur MC5 8-1 20421 Made MC4 MC10 0-6
21061 MC8 Breda MC3 0-5 20745 Prinsenbeek MC6 MC12 5-0
20443 MC11 Made MC3 1-2 24764 DDHC MC3 MC13 6-0
20706 MD1 Tilburg MD1 0-3 21015 Pelikaan MD1 MD2 1-6
20394 MD3 Made MD1 1-2 20699 Goirle MD2 MD5 0-1
20385 MD4 Breda MD3 1-1 20988 Zwart-Wit MD4 MD6 2-0
20975 MD8 Made MD2 0-2 23544 DDHC MD2 MD7 0-6
20974 MD9 Zwart-Wit MD7 3-2 20354 Etten-Leur MD6 MD10 1-7
24956 MD11 Zundert MD2 4-0 20673 Goes MD3 MD12 ??
24991 MD14 Hilvarenbeek MD4 3-3 20981 Liberty MD4 MD13 1-1