Zaterdag 30 september 2017         Uitslagen F jeugd        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
1835 JF2 Breda JF2 27-1 1836 Prinsenbeek JF1 JF1 10-13
1987 JF3 Zwart-Wit JF3 10-11 1834 Zevenbergen JF1 JF4 15-2
2118 MF1 Pelikaan MF1 31-4
1814 MF2 Breda MF1 7-9
1813 MF3 Push MF4(in wit) 8-23
1812 MF5 Warande MF2 1--2
2117 MF6 Zwart-Wit MF4 12-7
2117 MF6 Zwart-Wit MF4
1811 MF7 Pelikaan MF4 10-14
1966 MF8 Gilze-Rijen MF1 16-14
1810 MF10 Push MF11(in wit) 14-8
Zaterdag 30 september 2017   Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
2057 J8E1 Tempo J8E1 11-0 Drunen LG1 LG2 5-2
2056 J8E2 Breda J8E2 9-0
1906 J8E3 Gilze-Rijen J8E1 3-3 5313 Zwart-Wit J8E3 J8E4 5-4
1893 J6E3 Tempo J6E1 9-3 2040 Warande J6E2 J6E1 2-1
1749 Breda J6E1 J6E2 4-3
1776 M8E3 Prinsenbeek M8E4 7-0
1922 M8E5 Teteringen M8E2 12-2 1925 Zwart-Wit M8E1 M8E1 3-4
1708 M6E2 Breda M6E1 2-2 2074 Teteringen M8E1 M8E2 1-5
1862 M6E7 Zwart-Wit M6E7 3-2 1764 Zevenbergen M8E2 M8E6 1-4
2013 M6E9 Tempo M6E2 5-1 1912 Zundert M8E2 M8E7 ??
5281 M6E11 Teteringen M6E4 3-1 1777 Etten-Leur M8E5 M8E8
5222 M6E12 Etten-Leur M6E5 0-2 2002 Zwart-Wit M6E1 M6E1 0-11
2003 Warande M6E1 M6E3 5-1
1730 Breda M6E2 M6E4 5-2
1726 Etten-Leur M6E2 M6E5 9-1
1859 Tempo M6E1 M6E6 0-8
2009 Teteringen M6E3 M6E8 0-1
5311 DDHC M6E2 M6E10 3-1
Zaterdag 30 september 2017 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
15058 JA2 Goirle JA1 3-7 29 MEP JA1 JA1 2-7
15057 JA3 HSD JA1 6-1 15055 Were Di JA1 JA4 4-1
63 JB1 MEP JB1 6-1 15050 Oranje-Rood JA7 JA5 0-0
15040 JB4 Waalwijk JB1 0-3 22245 Helmond JB1 JB2 7-0
15351 JB6 Made JB1 1-9 15677 Breda JB3 JB3 0-4
14787 JC1 MEP JC1 1-1 14793 Breda JC2 JC2 3-7
22634 JC4 Drunen JC2 0-13 14789 Prinsenbeek JC1 JC3 6-0
15535 JD3 Warande JD2 1-5 22645 Rapide JC2 JC5 GESTAAKT 2-3
14911 JD5 Prinsenbeek JD2 5-1 15528 Tilburg JD1 JD1 0-0
22373 JD6 Gilze-Rijen JD1 0-0 22366 Warande JD1 JD2 11-0
22369 Pelikaan JD2 JD4 2-1
98 MA1 Rosmalen MA1 6-0
14845 MA3 Zwart-Wit MA2 3-2 22241 Warande MA1 MA2 2-0
15133 MA4 Goes MA2 4-2 15122 Zwart-Wit MA4 MA6 2-1
15456 MA5 Breda MA3 3-3 15431 Berkel-Enschot MA4 MA9 1-3
15455 MA8 Gilze-Rijen MA2 7-2 138 HOCO MB1 MB1 0-1
15343 MB2 Warande MB2 2-0 15640 Prinsenbeek MB1 MB3 ??
15006 MB4 Made MB1 4-5 15030 Tempo MB2 MB5 7-2
15320 MB7 Etten-Leur MB4 2-1 15623 Zwart-Wit MB6 MB6 1-3
15005 MB9 Tempo MB5 8-2 15322 Pelikaan MB3 MB8 1-3
15631 MB12 Breda MB5 3-1 15294 Tilburg MB11 MB10 1-4
15630 MB13 Rapide MB4 0-4 14992 Prinsenbeek MB5 MB11 3-4
22961 MC1 Zwart-Wit MC1 6-0 14978 Goirle MB6 MB14 15-0
22945 MC2 Etten-Leur MC1 5-1 15263 Tempo MC2 MC4 4-1
22949 MC3 Rapide MC1 1-2 14973 Zevenbergen MC1 MC6 4-2
14949 MC5 Zwart-Wit MC4 5-0 14951 Oudenbosch MC1 MC9 0-4
14948 MC7 Made MC2 1-2 15234 Tilburg MC11 MC10 1-5
15575 MC8 Berkel-Enschot MC3 0-1 15561 Rapide MC3 MC12 3-3
22938 MC11 DDHC MC3 7-1 15257 Warande MC6 MC13 1-2
15206 MD1 Warande MD1 7-1 14908 Tempo MD1 MD2 0-8
14907 MD3 Tilburg MD2 2-0 15521 Gilze-Rijen MD1 MD5 ??
14897 MD4 Etten-Leur MD3 2-1 23292 Etten-Leur MD5 MD6 2-2
15479 MD8 Tilburg MD6 3-0 15184 Teteringen MD2 MD7 0-2
15478 MD9 Breda MD7 3-1 15190 Prinsenbeek MD4 MD10 2-5
15157 MD11 Zwart-Wit MD6 2-5 15492 Olympia MD2 MD12 2-1
14863 MD14 Etten-Leur MD7 4-2 14869 DDHC MD3 MD13 1-4