Zaterdag 6 oktober 2018        Uitslagen F jeugd        
             
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag 5691
  JF1 Pelikaan JF1 1-15 1725 Pelikaan JF2 JF2 9-15
1500 DDHC JF1 JF3 9-14
4748 MF1 Breda MF1 9-7
4753 MF2 Etten-Leur MF2 15-15 5245 Gilze-Rijen MF1 MF3 14-9
5244 MF5 Tempo MF3 18-1 4744 Prinsenbeek MF3 MF4 6-13
Zaterdag 6 oktober 2018  Uitslagen Jongste Jeugd
        
Wedstrnr Team Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Team Uitslag
G1 Boxmeer G1 0-11 310 Prinsenbeek J8E1 J8E2 0-9
561 Etten-Leur J8E2 J8E4 3-1
326 J8E1 Teteringen J8E1 3-1 885 Tempo J6E1 J6E2 4-4
581 J8E3 Zwart-Wit J8E2 1-1 767 Breda J6E2 J6E3 3-12
1128 J6E1 Breda J6E3 6-2
1137 J6E5 Oudenbosch J6E1 1-7 2549 Pelikaan M8E1 M8E3 0-2
2804 Made M8E1 M8E4 0-10
733 M8E1 Etten-Leur M8E1 1-0 2464 Etten-Leur M8E3 M8E5 0-1
737 M8E2 Zwart-Wit M8E1 1-1 2594 Liberty M8E2 M8E8 7-1
2490 M8E6 Liberty M8E1 1-6 2997 Zevenbergen M8E3 M8E10 7-0
2495 M8E7 Tempo M8E2 7-0 3280 Etten-Leur M6E1 M6E1 1-2
2505 M8E9 Zundert M8E1 2-6 3152 Breda M6E1 M6E2 1-8
3813 M6E4 Zwart-Wit M6E3 1-0 3935 Tempo M6E1 M6E3 2-4
3824 M6E6 Etten-Leur M6E4 3-0 4130 Zwart-Wit M6E5 M6E5 2-5
3828 M6E7 Breda M6E7 2-2
3834 M6E8 Teteringen M6E2 3-2
3839 M6E9 Breda M6E6 7-4
3793 M6E10 Push M6E11(in wit) 2-2
Zaterdag 6 oktober 2018 Uitslagen  Jeugd      
        
Wedstrnr Elftal Tegenstander Uitslag Wedstrnr Tegenstander Elftal Uitslag
89 JA1 MEP JA1 7-0 5859 Goirle JA1 JA2 1-6
5551 JA3 Zwart-Wit JA3 2-1 134 Rosmalen JB1 JB1 0-9
22174 JA5 Etten-Leur JA2 7-2 6230 MOP JB2 JB3 3-2
6313 JB2 Prinsenbeek JB1 3-2 6205 Pelikaan JB2 JB4 2-1
6164 JB5 Walcheren JB1 3-3 7127 Were Di JC1 JC1 0-2
6756 JC2 Tilburg JC2 3-5 6866 DDHC JC1 JC3 3-1
6828 JC4 Zwart-Wit JC3 2-0 7075 Rapide JC2 JC5 9-1
7283 JD1 Tilburg JD1 2-1 7517 Prinsenbeek JD1 JD3 0-1
7391 JD2 HOCO JD1 3-0 7467 Liberty JD1 JD4 1-2
7281 JD6 Oudenbosch JD1 0-3 7292 Goirle JD2 JD5 0-9
174 MA1 Maastricht MA1 2-2 8631 Liberty MA1 MA3 5-2
7624 MA2 Goes MA1 3-0 8214 Goirle MA2 MA4 4-2
8693 MA6 Made MA2 9-1 8646 Warande MA2 MA5 6-3
7732 MA9 Liberty MA3 3-0 7696 Tempo MA5 MA7 2-6
10574 MB2 Nuenen MB1 1-2 7951 Pelikaan MA5 MA10 7-1
9984 MB4 Tilburg MB4 6-0 207 Eindhoven MB1 MB1 1-1
10081 MB5 DES MB2 7-0 9007 Zwart-Wit MB3 MB3 0-2
9892 MB6 Zwart-Wit MB5 1-1 10459 Zevenbergen MB2 MB7 1-8
10178 MB10 Breda MB6 1-0 9690 Were Di MB5 MB8 1-0
9241 MB11 Gilze-Rijen MB2 2-2 13166 Goes MB2 MB9 3-1
13318 MC2 MOP MC1 2-1 10398 Tempo MB5 MB12 1-4
11584 MC3 Made MC1 0-3 22092 Liberty MB5 MB13 6-0
11866 MC4 Warande MC2 0-3 12206 Zwart-Wit MC1 MC1 2-15
11227 MC7 Walcheren MC3 5-0 10691 Teteringen MC1 MC5 6-1
12024 MC9 Made MC2 1-2 12067 Gilze-Rijen MC1 MC6 4-1
10731 MC11 Rapide MC2 0-3 11044 Zundert MC1 MC8 1-9
12155 MC12 Walcheren MC5 3-0 10960 Tilburg MC9 MC10 1-1
12541 MD1 Tilburg MD1 4-1 11217 Liberty MC4 MC13 ??
13118 MD2  Eindhoven MD1 1-1 12793 Liberty MD2 MD5 ??
12958 MD3 Zwart-Wit MD2 1-0 12636 Rapide MD2 MD6 5-1
12845 MD4 Walcheren MD2 10-0 12893 Breda MD5 MD8 0-3
12665 MD7  Pelikaan MD3 0-5 13022 Walcheren MD3 MD9 1-2
12450 MD10 Zundert MD1 3-1 12625 Prinsenbeek MD5 MD11 1-1
12302 MD13 Zundert MD2 4-10 13144 Goes MD3 MD12 5-3