WEDSTRIJDPROGRAMMA ZAAL t/m 16 februari 
Lep op jet kan zijn dat het programma op de Push site achterloopt t.ov. De wijzingen van de KNHB.
De KNHB standenmotor geeft altijd de juiste datum/tijd/locatie!
Zaterdag   8 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Thuis
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Scheidsrechters
37231 Push M8E31 - Push M8E4 9:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda M8E31
37306 Push M8E4 - Pelikaan M8E2 9:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda M8E31
37275 Pelikaan M8E2 - Zwart-Wit M8E3 10:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda M8E31
37201 Push M8E31 - Zwart-Wit M8E3 10:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda M8E31
33675 Push MC5 - Were Di MC2 11:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC5
33265 Were Di MC2 - Berkel-Enschot MC2 11:50 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC5
33461 Berkel-Enschot MC2 - Push MC5 12:40 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC5
35107 Push MC4 - Bommelerwaard MC1 13:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC4
35501 Bommelerwaard MC1 - HOCO MC2 14:20 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC4
35312 Push MC4 - HOCO MC2 15:10 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC4
33670 Push MC3 - Waalwijk MC1 16:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC3
33254 Waalwijk MC1 - Teteringen MC21C 16:50 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC3
33433 Teteringen MC21C - Push MC3 17:40 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MC3
Thuisteam is verantwoordelijk voor de zaalwacht gedurende hun hele "thuisblok"
Dat zijn vandaag dus: M8E31, MC5, MC4 en MC3
Opruimen balken: MC3
Zaalwacht 15 min voor aanvang meerluik melden bij balie Gem Sportcentrum
34570 Push JD4 ** - Drunen JD1 9:00 Bress Sportcenter JD4
34364 Tilburg JD3 - Drunen JD1 9:50 Bress Sportcenter JD4
34775 Push JD4 - Tilburg JD3 10:40 Bress Sportcenter JD4
33565 Push JB3 - Gilze-Rijen JB1 11:30 Bress Sportcenter JB3
33144 Gilze-Rijen JB1 - Oudenbosch JB1 12:20 Bress Sportcenter JB3
33353 Oudenbosch JB1 - Push JB3 13:10 Bress Sportcenter JB3
34749 Push MB2 - Vlijmen MB1 14:15 Bress Sportcenter Ger Lagendijk-Hans Naalden
34522 Drunen MB2 - Vlijmen MB1 15:05 Bress Sportcenter Hans Naalden-Hennie Henken
34954 Push MB2 - Drunen MB2 15:55 Bress Sportcenter Ger Lagendijk-Hennie Henken
33591 Push MA3 - Pelikaan MA2 16:45 Bress Sportcenter MA3
33170 Pelikaan MA2 - Walcheren MA2 17:35 Bress Sportcenter MA3
33364 Walcheren MA2 - Push MA3 18:25 Bress Sportcenter MA3
Thuisteam is verantwoordelijk voor de zaalwacht gedurende hun hele "thuisblok"
Dat zijn vandaag dus: JD4, JB3, MB2 en MA3
* : Belken leggen voor 1 groot veld in breedte vd hal
** : Balken leggen voor 2 velden
Opruimen balken: MA3
Zaalwacht 15 min voor aanvang meerluik melden bij balie Bress
Zaterdag   8 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Uit
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Mededelingen
37130 Zundert MIX 8E1 - Push M8E5 9:30 Onder de Mast
37551 Push J8E31 - Zwart-Wit J8E3 10:00 Metsj Point
37117 Push M8E5 - Push M8E6 10:00 Onder de Mast
37117 Push M8E5 - Push M8E6 10:00 Onder de Mast
37589 Breda J8E2 - Push J8E31 10:30 Metsj Point
37147 Push M8E6 - Walcheren M8E2 10:30 Onder de Mast
33780 DES MA2 - Push MA5 11:30 Wetering, De
35724 Zwart-Wit MC3 - Push MC6 12:00 Huif, De
34208 Basko MA2 - Push MA5 12:20 Wetering, De
36129 Push MC6 - Goes MC1 12:50 Huif, De
37498 Zwart-Wit J8E2 - Push J8E2 14:30 Turfschip, Het
37437 Etten-Leur J8E1 - Push J8E2 15:00 Turfschip, Het
28182 Push JB21C - Tilburg JB21 15:35 Arkendonk
37066 Push M8E7 - Liberty M8E3 16:00 Turfschip, Het
29822 Were Di MB3 - Push MB4 16:20 Hockeydome Tilburg
28131 Zwart-Wit JB21C - Push JB21C 16:25 Arkendonk
37051 Teteringen M8E2 - Push M8E7 16:30 Turfschip, Het
30033 Push MB4 - Tilburg MB3 17:10 Hockeydome Tilburg
Zondag   9 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Thuis
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Scheidsrechters
36664 Push MA4 - Teteringen MA1 9:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA4
36245 Teteringen MA1 - Were Di MA3 9:50 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA4
36459 Push MA4 - Were Di MA3 10:40 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA4
35068 Push MD2 - Zwart-Wit MD21C 11:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda Joris Amerlaan-Teun van Deijck
35445 Zwart-Wit MD21C - Prinsenbeek MD1 12:20 Gemeentelijk Sportcentrum Breda Teun van Deijck-Erwin van Vugt
35273 Push MD2 - Prinsenbeek MD1 13:10 Gemeentelijk Sportcentrum Breda Erwin van Vugt-Joris Amerlaan
38240 Push MA6 - Hilvarenbeek MA1 14:00 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA6
38236 Hilvarenbeek MA1 - HOCO MA3 14:50 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA6
38241 Push MA6 - HOCO MA3 15:40 Gemeentelijk Sportcentrum Breda MA6
29027 Push D10 - Den Bosch D8 17:30 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
28820 Den Bosch D8 - Waalwijk D3 18:20 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
29232 Push D10 - Waalwijk D3 19:10 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
Thuisteam is verantwoordelijk voor de zaalwacht gedurende hun hele "thuisblok"
Dat zijn vandaag dus: MA4, MD2, MA6 en D10
Opruimen balken: D10
Zaalwacht 15 min voor aanvang meerluik melden bij balie Gem Sportcentrum
29121 Push MD3 ** - Prinsenbeek MD2 9:00 Bress Sportcenter MD3
28914 Prinsenbeek MD2 - Warande MD1 9:50 Bress Sportcenter MD3
29326 Push MD3 - Warande MD1 10:40 Bress Sportcenter MD3
35160 Push MB5 - Den Bosch MB4 14:15 Bress Sportcenter MB5
35543 Den Bosch MB4 - Liberty MB2 15:05 Bress Sportcenter MB5
35365 Push MB5 - Liberty MB2 15:55 Bress Sportcenter MB5
34562 Push D6 - Shot D2 16:45 Bress Sportcenter
34358 Push D8 - Shot D2 17:35 Bress Sportcenter
34767 Push D6 - Push D8 18:25 Bress Sportcenter
Thuisteam is verantwoordelijk voor de zaalwacht gedurende hun hele "thuisblok"
Dat zijn vandaag dus: MD3, MB5 en D6
* : Belken leggen voor 1 groot veld in breedte vd hal
** : Balken leggen voor 2 velden
Opruimen balken: D6
Zaalwacht 15 min voor aanvang meerluik melden bij balie Bress
Zondag   9 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Uit
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Mededelingen
35393 Den Bosch JD1 - Push JD1 10:00 Dommelhal, De
35190 MEP JD1 - Push JD1 10:50 Dommelhal, De
36350 Tempo JC1 - Push JC3 12:20 Huif, De
30918 Goes MA1 - Push MA2 12:30 Omnium Goes
36560 Zwart-Wit JC2 - Push JC3 13:10 Huif, De
30718 Push MA2 - Breda MA1 13:20 Omnium Goes
29432 Zwart-Wit JA2 - Push JA3 14:00 Jeugdland
35682 Oss MD1 - Push MD21C 14:00 Ruivert, De
32603 Push MD4 - Goirle MD2 14:50 Hockeydome Tilburg
36059 Push MD21C - Scoop MD1 14:50 Ruivert, De
30040 Etten-Leur DJ1 - Push DJ1 14:50 Frankenhal Goirle
30557 MEP MD2 - Push MD5 15:00 Braken, De
32808 Push MD4 - Tilburg MD3 15:40 Hockeydome Tilburg
30244 Goirle DJ1 - Push DJ1 15:40 Frankenhal Goirle
30129 Push MD5 - Vlijmen MD2 15:50 Braken, De
30520 Oranje-Rood H6 - Push H3 16:30 Indoorsportcentrum
30110 Push H3 - Breda H2 17:20 Indoorsportcentrum
35410 Etten-Leur JB1 - Push JB2 17:50 Den Donk, Sportcentrum
Zaterdag   15 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Uit
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Mededelingen
29447 Tilburg JD1 - Push JD1 9:00 Hockeydome Tilburg
29655 Push JD1 - Breda JD1 9:50 Hockeydome Tilburg
30134 Tilburg MD1 - Push MD1 9:50 Indoorsportcentrum
34451 Push MD3 - Etten-Leur MD2 10:05 Oosterheidehal
30324 Oranje-Rood MD1 - Push MD1 10:40 Indoorsportcentrum
34861 Warande MD1 - Push MD3 10:55 Oosterheidehal
33548 Mierlo JD1 - Push JD21C 11:40 Weijer, De
29651 Breda JD2 - Push JD3 11:50 T-Kwadraat
33131 Push JD21C - MOP JD1 12:30 Weijer, De
28902 Pelikaan MD2 - Push MD6 12:35 Oosterheidehal
29857 Push JD3 - Were Di JD1 12:40 T-Kwadraat
29325 Warande MD2 - Push MD6 13:25 Oosterheidehal
32490 Prinsenbeek MB1 - Push MB3 14:00 Drie Linden, De
32246 Den Bosch JC21C - Push JC21C 14:50 Indoorsportcentrum
32289 Push MB3 - Teteringen MB1 14:50 Drie Linden, De
37413 Prinsenbeek M8E1 - Push M8E31 15:30 Jeugdland
32041 Push JC21C - Oranje-Rood JC21C 15:40 Indoorsportcentrum
37321 Push M8E31 - Pelikaan M8E2 16:00 Jeugdland
27876 Warande JB21C - Push JB21C 17:20 Sprankel, De
27859 MOP JB21C - Push JB21C 18:10 Sprankel, De
38412 Oranje-Rood JA2 - Push JA2 19:00 Indoorsportcentrum
38380 Push JA2 - Rosmalen JA1 19:50 Indoorsportcentrum
Zondag   16 februari 2020      Wedstrijdprogramma Zaalhockey  Uit
Wedstrnr: Tegenstander Elftal Tijd Zaal Mededelingen
31813 Tilburg MC5 - Push MC5 9:00 Hockeydome Tilburg
27814 Zevenbergen MD3 - Push MD7 9:00 Niervaert, De
35689 Den Bosch MC21C - Push MC21C 9:00 Sportiom
31389 Gilze-Rijen MC1 - Push MC5 9:50 Hockeydome Tilburg MC5 in wit shirt
27797 Walcheren MD3 - Push MD7 9:50 Niervaert, De
36101 Push MC21C - Oranje-Rood MC21C 9:50 Sportiom
34230 DES MD2 - Push MD5 12:35 Heijgrave, Die
29465 Best JB1 - Push JB2 12:50 Naesten Best JB2 in zwart shirt
33822 Vlijmen MD2 - Push MD5 13:25 Heijgrave, Die
29668 Push JB2 - Prinsenbeek JB1 13:40 Naesten Best
26200 Were Di D3 - Push DDC 14:00 Blaak, De DDC in wit shirt
32960 Tilburg MA4 - Push MA5 14:50 Hockeydome Tilburg
26227 Tilburg D5 - Push DDC 14:50 Blaak, De
27694 Oirschot H2 - Push H4 15:00 Kemmer, De H4 in wit shirt
32557 Udenhout MA1 - Push MA5 15:40 Hockeydome Tilburg
27728 Push H4 - Hilvarenbeek H1 15:50 Kemmer, De
32980 Helmond H2 - Push H3 16:00 Suytkade
36021 Liberty JB1 - Push JB3 16:05 Butter, Den
33057 HOCO MC2 - Push MC4 16:30 Sprankel, De
32571 DVS H2 - Push H3 16:50 Suytkade
35809 Gilze-Rijen JB1 - Push JB3 16:55 Butter, Den JB3 in wit shirt
32625 Rosmalen MC3 - Push MC4 17:20 Sprankel, De