Zaterdag      9   juni   2018          Wedstrijdprogramma Drie tegen Drie  Thuis
Wedstrnr Team Tegenstander Tijd Veld  Scheidsrechters
vrsch JF1 JF1 1015 6A 2 x ouders JF1
53404 JF3 Zevenbergen JF1 1015 6B 2 x ouders JF3
58610 JF4 Warande JF3 1015 6C 2 x ouders JF4
53718 JF22 Teteringen MIX F1 1015 5A Lex Bakker, Stan Braks, Max Brandenburg (JD5)
54279 MF2 Zwart-Wit MF1 1015 6D 2 x ouders MF2
54303 MF7 Etten-Leur MF4 1110 6A 2 x ouders MF7
54310 MF8 Made MF1 1110 6B 2 x ouders MF8
54312 MF9 Breda MF7 1110 6C 2 x ouders MF9
54320 MF10 Zwart-Wit MF5 1110 6D 2 x ouders MF10
55052 MF21 Zevenbergen MF2 1015 5B Gus Edixhoven, Luuk van Empel, Lucas Heins, Sjoerd Stulemeijer (JD5)
55058 MF22 Push MF23(in wit) 1015 5C Bram van Hoorn, Otis de Raaff,  (JD5) Tom de Munnik, Cédric Regter (JD4)
58657 MF24 Etten-Leur MF6 1015 5D Hein Kooijman, Yannick van der Meer (JD4) Floris Rozendaal en Niels Verboom (JD4)
Zaterdag   9   juni   2018      Wedstrijdprogramma Drie tegen Drie  Uit
Wedstrnr Tegenstander Team Tijd Vertrek Mededelingen
53424 Warande JF2 JF2 0900
53485 Gilze-Rijen JF1 JF21 0900 in wit shirt
53417 Tempo JF2 JF23 1300
54366 Warande MF3 MF3 0900
54193 Breda MF1 MF4 1015
54232 Etten-Leur MF1 MF5 0900
54348 Teteringen MF1 MF6 1030
54342 Tempo MF4 MF11 1200
58648 Pelikaan MF5 MF25 1015
Zaterdag     9   juni   2018          Wedstrijdprogramma Jongste Jeugd  Thuis  
Wedstrnr Team Tegenstander Tijd Veld  Scheidsrechters
55319 J8E2 Teteringen J8E1 1230 2CD Ouder- Manouck Staal (MC3)
55498 J8E4 Goes J8E1 1200 4AB Ouder- Maren van Driel(MC11)
57219 J6E1 Zwart-Wit J6E1 1015 MV Ouder- Suus Brooijmans(MC8)
57227 J6E3 Teteringen J6E1 1030 3A Ouder- Anne Fleur Oomen(MC2)
58441 J6E5 Prinsenbeek J6E1 1030 3B Ouder- Jula Tabbers (MC2)
56263 M8E2 Etten-Leur M8E1 1200 4CD Ouder- Kaatje Eringfeld MC11)
56277 M8E5 Zwart-Wit M8E4 1115 5AB Ouder- Pepijn Janssens(JC5)
56293 M8E8 HSD M8E1 1115 5CD Ouder- Tijn van der Molen(JC5)
52216 M6E2 Push M6E1(in wit) 1130 MV Ouder- Julia van Kollenburg (MC11)
52227 M6E3 Push M6E4(in wit) 1030 3C Ouder- Marit Heemskerk(MC2)
52256 M6E9 Teteringen M6E3 1515 MV Ouder- Bregje Blok (MC13)
52204 M6E10 Zwart-Wit M6E8 1400 MV Ouder- Pien van Erven (MC13)
52211 M6E12 Gilze-Rijen M6E1 1245 MV Ouder-  Famke Doesburg (MC3)
Zaterdag      9   juni   2018       Wedstrijdprogramma Jongste Jeugd  Uit
Wedstrnr Tegenstander Team Tijd Vertrek Mededelingen
55161 Weert J8E1 J8E1 1030
58479 Warande J8E2 J8E3 1400
57202 Pelikaan J6E1 J6E2 0900
57643 Oudenbosch J6E2 J6E4 0900
56736 Nova M8E1 M8E1 1015
56347 Prinsenbeek M8E2 M8E3 0845
56367 Pelikaan M8E2 M8E4 0900
56411 Liberty M8E2 M8E6 1030
56712 Made M8E3 M8E7 0900
52497 Warande M6E2 M6E5 1015
58516 Tempo M6E1 M6E6 1400
58502 Pelikaan M6E1 M6E7 1030
51972 Made M6E2 M6E8 0900
52163 Oudenbosch M6E1 M6E11 0900
52554 Zevenbergen M6E3 M6E21 1045
Zaterdag 9 juni     Wedstrijdprogramma Junioren  Thuis  
Wedstrnr Elftal Tegenstander Tijd Veld 
LG1 Den Bosch LG1 1230 2AB Joop de Krijger-Toon Ligtenberg
JA1 Victoria JA1 1530 1 Joris Diepstraten- Geoffrey Vermeulen (Bonds) res. Nino Arzini
40956 JA4 Pelikaan JA3 1045 2 Stef Hinfelaar- Piet de Man
40959 JA5 Breda JA3 1230 LeanTeam Robbert en Saskia Pieterse
50997 JB2 Drunen JB1 1230 1 Eric Hengst- Yfke Hengst 
51005 JB3 Made JB1 1215 6 Jules Kruijtzer- Ger Lagendijk
41635 JC4 Goirle JC1 1415 5 Jip van Gurp- Willem Meertens(JA5)
41643 JC5 Zwart-Wit JC5 1315 4 Bram Dirkzwager- Levi SnijdersJA4)
42216 JD2 Tilburg JD2 0900 1 Hennie Henken- Gijs van Alphen
42549 JD4 Breda JD5 1315 3 Mees van Dijk - Jelle Arends (JA4)
42543 JD5 Oudenbosch JD1 1445 4 Bram Kind- Raf Pieterse (JA5)
43098 MA3 Teteringen MA2 1600 LeanTeam Juriaan Velthuis (HE)- Yfke Hengst
43105 MA5 Hilvarenbeek MA1 1730 2 Teun van Deijck- Hennie Henken
43111 MA6 Etten-Leur MA4 0900 2 Eric Hengst- Dagmar Spierenburg
43523 MA9 Zwart-Wit MA6 1415 2 D11
44613 MB4 Tilburg MB4 1600 2 Patricia en Graham Wayling
44616 MB5 Teteringen MB2 1730 1 Leo van Berkom - Leon van Uffelen 
44624 MB7 Warande MB2 1030 4 Merlijn Hanssens- Olga Ketelaars (MA6)
44634 MB9 DDHC MB2 1730 LeanTeam Martin Ritstier- Ger Lagendijk 
44606 MB10 Prinsenbeek MB4 1445 3 Casper Hengst- Yme Bosma
44899 MB12 Were Di MB5 1345 6 Floris Vermeulen- Hans Klijsen(JA4)
44908 MB13 HSD MB3 1545 5 Theo Klijn- Ernst Jan (HE)
45827 MC2 Warande MC2 0900 LeanTeam Ruud van Roermund-  Stef Hinfelaar
46626 MC3 Tilburg MC4 1045 1 Peer Walder- David van der Waals(JA2)
46642 MC7 Goes MC1 1145 3 Eva Snijders- Lotte Hooymayer (MA6)
46648 MC8 Prinsenbeek MC5 1245 5 Juul van Gurp Floortje Vissers (MA6)
46618 MC11 Made MC3 0845 5 Joris Ammerlaan- Sander Voets (JB2)
47576 MC13 DDHC MC3 1615 4 Lieve Verkade- Constance van Vliet (MA9)
48279 MD6 Drunen MD2 1515 6 Britt Renes Renes- Fenna Jorissen (MB5)
48741 MD7 Rapide MD2 1045 LeanTeam Jules van Beek- Frank Willemsen
49491 MD8 Berkel-Enschot MD5 0900 3 Bas de Vries- Maurits Godschalk(JB3)
49501 MD10 Teteringen MD4 0845 6 Tom Heijdeman- Floris Heijdeman (JB3)
49507 MD12 Etten-Leur MD4 0900 4 Joris Leenders- Pepijn van Seters (JB3)
49643 MD14 Prinsenbeek MD6 1615 3 Sophie Embregts- Lonneke van Ginkel (MB12)
Zaterdag   9 juni   2018       Wedstrijdprogramma  Jeugd  Uit
Wedstrnr Tegenstander Team Tijd Vertrek Mededelingen
41185 Liberty JA1 JA3 1600
51168 DES JB1 JB4 1030
51271 Walcheren JB2 JB6 1445
41295 Berkel-Enschot JC1 JC2 1200
41867 Zwart-Wit JC4 JC3 1730
40579 Pelikaan JD1 JD1 1045
42198 Pelikaan JD2 JD3 1030
42578 Rapide JD2 JD6 1130
HDM MA1 MA1 1200
43255 Zwart-Wit MA2 MA2 1745
43411 Zwart-Wit MA3 MA4 0845
43609 Tempo MA4 MA7 1500
43774 Tilburg MA9 MA8 1330
44719 Venlo MB1 MB2 1400
44005 Tempo MB2 MB3 1045
45570 HSD MB2 MB6 1115
44591 Prinsenbeek MB1 MB8 1545
45408 Etten-Leur MB6 MB11 1600
45724 Were Di MB7 MB14 1130 afwijkende kleur shirt
47155 Teteringen MC2 MC4 1215
47115 Made MC2 MC5 1230
46846 Zwart-Wit MC3 MC6 0845
47702 Etten-Leur MC8 MC9 1000
46172 Etten-Leur MC4 MC10 1300
47333 Etten-Leur MC7 MC12 1600
49682 Oranje-Rood MD1 MD1 1030
47841 Zwart-Wit MD1 MD2 1045
48725 HSD MD1 MD3 1445
48530 Were Di MD2 MD4 1530 afwijkende kleur shirt
48326 Teteringen MD1 MD5 1215
48597 DDHC MD2 MD9 0900 afwijkende kleur shirt
49752 Zundert MD2 MD11 1145
48927 Goirle MD4 MD13 1115