Commissies/vrijwilligers
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Menno Woldhuis Voorzitter (a.i.)
Frank Oomen Penningmeester (a.i.)
Nicky van Ierssel Secretaris
Menno Woldhuis Commerciële zaken
Frank Oomen Bestuurslid Hockey
Accommodatie
Piet de Man Accommodatiemanager
Petra Bindt Kunstgras coördinator
Willem van Dijk Keuring velden 1e
Piet de Man Keuring velden 2e
Bart Groenewegen Coördinator facilitair
Sean Bliault Manager horeca
Bart Groenewegen Gevonden Voorwerpen
Breedtehockey
Operationeel management
Teun van Deijck Voorzitter Jeugd Commissie
Tjepke Klis Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Marian ten Brink- Kruis Ondersteuning en Administratie Commissies
Coördinatoren Aangepast Hockey
Ad Hagenaars Lid stuurgroep Stuurgroep E Hockey
Marjan Middelhoff-cobben Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Silvie Warmerdam Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Caroline van Tulder Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Rino Andrik Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Eddy Wijkhuisen Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Bianca Huijbregts Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Else-marie Koelemij Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Coördinatoren Jeugd (11-tallen)
Teun van Deijck Voorzitter Jeugd Commissie
Suzanne van de Reijt-helders Jongens A-B-C lijn
Chantal van Driel Jongens C-Lijn
Yvonne van Maanen Jongens D-Lijn
Chantal van Driel Jongens D-Lijn
Marieke Mertens Jongens D-Lijn
Marion Bechtold Meisjes A-Lijn
Monique Helders Meisjes B-Lijn
Renée de Koe Meisjes B-Lijn
Monique Helders Meisjes C-Lijn
Renée de Koe Meisjes C-Lijn
Daan Gatsonides Meisjes C-Lijn
Marion Bechtold Meisjes D-Lijn
Léon de Borgie Meisjes D-Lijn
Teun van Deijck Meisjes D-Lijn
Coördinatoren Jongste Jeugd (3-, 6- en 8-tallen)
Tjepke Klis Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Wikke de Bruin Vice-voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Bram Visser Secretaris Jongste Jeugd Commissie
Lotti van der Wouden Evenementen coordinator
Herman Engelsman Jongens 8-tallen
Tjepke Klis Jongens 6-tallen
Karen van Berkel Jongens 3-tallen
Maartje Jonkers Jongens F (6-jarig)
Ludolf Heeres Jongens F (6-jarig)
Wikke de Bruin Meisjes 8-tallen
Anoek van Hooijdonk-Scholten Meisjes 8-tallen
Floris Wubbena Meisjes 6-tallen
Margit Rijnders Meisjes 6-tallen
Selena Langermans Meisjes 3-tallen
Maartje Jonkers Meisjes F (6-jarigen)
Ludolf Heeres Meisjes F (6-jarigen)
Bart Jan van Collenburg Kicks 'n Sticks / Funkey
Coördinatoren Senioren
Carijn Franssen Dames Technische Commissie
Marion Bechtold Dames Technische Commissie
Job Seelen Heren Technische Commissie
Ronald van Miert Heren Technische Commissie
Joris Brands Coördinator Trimhockey
Trainingen
Britt Ossel Trainingscoordinator Jeugd (breedte)
Ernestine Schonk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Tim Conrads Push Keepersschool Jeugd (breedte)
Else-marie Koelemij Push Keepersschool Jongste Jeugd
Tophockey
Mark Stohr Voorzitter
Els Gijssel-Jansen Financiën Tophockey
Evelyn Coppens Secretaris tophockey
Coördinatoren
Asja van Hooijdonk Coördinator D1/D2
Jelle Touw Coördinator MA1 en MB1
Joris van Hooijdonk Coördinator MC1/MC2 en MD1/MD2
Joep Welten Coördinator H1
Mark Stohr Coördinator H2/JA1
Martijn Huisman Coördinator JB1 en JC1/JC2
Joris van Hooijdonk Coördinator JD1/JD2
Zaalhockey
Eric Hillaert Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Petra Bindt Contactpersoon KNHB
Petra Bindt Wedstrijdsecretaris Jeugd
Frank Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Marc Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Arbitrage
Paul van der Zee Voorzitter
Hennie Henken Opleiding CS+
Administratie
Marlouke de Krijger Ledenadministratie
Peter Kleijn Financiële administratie
Jules Kruijtzer Financiële administratie
Communicatie / pers
Maartje Pinxteren Pers
Serge Spitters Webmaster internet
Nadine Bouman Foto en video
Yvonne Seveke- de Heer Beheer Archief
Materialencommissie
Gerard Ritstier Coördinator Geopend op zaterdag tussen 09.30 - 12.00. Kijk op de website voor evt afwezigheid!
Push business club
Toon Ligtenberg Voorzitter
Sjoerd Tilman lid
Marcel Nederveen lid
Sponsorcommissie
Menno Woldhuis Voorzitter, Topsponsoren & Partners
Pim Elshout Strategie, Marketing & Planning
Joost Barendse Acquisitie, Sponsorrelaties & Events
Bas van Vugt Acquisitie, Sponsorrelaties & Events
Stichting Push de Heerbaan
Willem van Dijk Voorzitter
Ivo Laurijssens Penningmeester
Piet de Man Bestuurslid
Vertrouwenscommissie
Dirk Jansens Vertrouwenspersoon tophockey
Melanie de Werd Vertrouwenscontactpersoon jongste jeugd
Frank Willemsen Vertrouwenscontactpersoon junioren
Lonneke Verschuuren Vertrouwenscontactpersoon senioren