D 1
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

D 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pim Houben
Manager Evelyn Coppens
Trainer Guus Philippart
Trainer Cecile Touw
Back up Pien Holleman
Medische Staf Teun Lips

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Eindhoven D1 Fletiomare D1 12:45
Gooische D1 Beuningen D1
Helmond D1 Leiden D1 12:45
Push D1 Breda D1
Wageningen D1 Voordaan D1 12:45
Zwolle D1 Alecto D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D1 12 33 11 0 1
2 Wageningen D1 12 28 9 1 2
3 Helmond D1 12 23 7 2 3
4 Zwolle D1 12 20 6 2 4
5 Breda D1 12 20 6 2 4
6 Gooische D1 12 18 5 3 4
7 Eindhoven D1 12 14 3 5 4
8 Leiden D1 12 14 3 5 4
9 Voordaan D1 12 13 4 1 7
10 Fletiomare D1 12 10 3 1 8
11 Beuningen D1 12 6 2 0 10
12 Alecto D1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei BH&BC Breda D1 n.n.b thuis
10 mei HC Zwolle D1 n.n.b thuis
17 mei HC Eindhoven D1 12:45 uit
24 mei WMHC D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Eindhoven D1 Breda D1 1-2
Push D1 Gooische D1 2-1
Alecto D1 Helmond D1 2-5
Fletiomare D1 Leiden D1 3-1
Zwolle D1 Wageningen D1 4-2
Voordaan D1 Beuningen D1 4-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Beuningen D1 Fletiomare D1 2-5
Wageningen D1 Eindhoven D1 5-1
Breda D1 Voordaan D1 2-0
Gooische D1 Zwolle D1 2-0
Leiden D1 Alecto D1 0-0
Helmond D1 Push D1 0-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Fletiomare D1 Voordaan D1 3-5
Eindhoven D1 Gooische D1 2-2
Zwolle D1 Helmond D1 5-4
Wageningen D1 Breda D1 2-1
Push D1 Leiden D1 3-1
Alecto D1 Beuningen D1 0-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Voordaan D1 Alecto D1 2-1
Breda D1 Fletiomare D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 3-5
Helmond D1 Eindhoven D1 5-2
Leiden D1 Zwolle D1 3-1
Beuningen D1 Push D1 1-4
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Wageningen D1 Helmond D1 2-1
Gooische D1 Breda D1 1-1
Eindhoven D1 Leiden D1 0-0
Alecto D1 Fletiomare D1 3-0
Zwolle D1 Beuningen D1 4-0
Push D1 Voordaan D1 5-1
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Fletiomare D1 Push D1 0-3
Helmond D1 Gooische D1 2-2
Voordaan D1 Zwolle D1 1-4
Breda D1 Alecto D1 3-1
Beuningen D1 Eindhoven D1 1-3
Leiden D1 Wageningen D1 1-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Zwolle D1 Fletiomare D1 3-2
Push D1 Alecto D1 2-1
Wageningen D1 Beuningen D1 3-1
Gooische D1 Leiden D1 3-1
Eindhoven D1 Voordaan D1 5-4
Helmond D1 Breda D1 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda D1 Push D1 2-0
Leiden D1 Helmond D1 0-0
Alecto D1 Zwolle D1 2-2
Voordaan D1 Wageningen D1 1-3
Fletiomare D1 Eindhoven D1 3-3
Beuningen D1 Gooische D1 0-6
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle D1 Push D1 2-3
Helmond D1 Beuningen D1 4-3
Gooische D1 Voordaan D1 4-2
Wageningen D1 Fletiomare D1 5-1
Eindhoven D1 Alecto D1 2-0
Leiden D1 Breda D1 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Voordaan D1 Helmond D1 2-3
Zwolle D1 Breda D1 3-2
Beuningen D1 Leiden D1 4-1
Push D1 Eindhoven D1 3-1
Alecto D1 Wageningen D1 0-4
Fletiomare D1 Gooische D1 4-2
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Gooische D1 Alecto D1 3-0
Helmond D1 Fletiomare D1 3-2
Leiden D1 Voordaan D1 1-1
Wageningen D1 Push D1 3-7
Breda D1 Beuningen D1 3-2
Eindhoven D1 Zwolle D1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Gooische D1 Push D1 0-1
Wageningen D1 Zwolle D1 4-3
Leiden D1 Fletiomare D1 1-0
Helmond D1 Alecto D1 4-2
Beuningen D1 Voordaan D1 1-4
Breda D1 Eindhoven D1 1-1