D 1
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

D 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pim Houben
Coach Guus Philippart
Manager Renate Heeren
Trainer Pim Houben
Trainer Guus Philippart
Medische Staf Danila Basters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MOP D1 Leonidas D1 0:00
Push D1 Huizen D1 0:00
Groningen D1 Were Di D1 0:00
HIC D1 Victoria D1 0:00
Laren D1 Almere D1 0:00
Oranje-Rood D1 HBS D1 0:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groningen D1 11 23 7 2 2
2 HIC D1 11 22 7 1 3
3 Oranje-Rood D1 11 19 5 4 2
4 Huizen D1 11 17 5 2 4
5 Laren D1 11 17 5 2 4
6 Push D1 11 16 4 4 3
7 Victoria D1 11 15 4 3 4
8 MOP D1 11 14 3 5 3
9 Leonidas D1 11 14 3 5 3
10 Were Di D1 11 13 4 1 6
11 Almere D1 11 7 1 4 6
12 HBS D1 11 3 0 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt Huizer HC D1 n.n.b thuis
12 mrt Were Di Tilburg D1 n.n.b uit
19 mrt HV Victoria D1 n.n.b thuis
26 mrt Almeerse HC D1 n.n.b uit
2 apr MHCHBS D1 n.n.b thuis
16 apr Larensche Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit
23 apr HIC D1 n.n.b thuis
30 apr GHHC Groningen D1 n.n.b uit
7 mei HC Oranje Rood D1 n.n.b uit
14 mei V.M.H.& C.C. M.O.P. D1 n.n.b thuis
21 mei R.H.V. Leonidas D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
HBS D1 Oranje-Rood D1 (0-0)scheduled
Almere D1 Laren D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 HIC D1 (1-2)final
Were Di D1 Groningen D1 (1-3)scheduled
Huizen D1 Push D1 (1-2)final
Leonidas D1 MOP D1 (3-0)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MOP D1 Huizen D1 (1-1)scheduled
Push D1 Were Di D1 (2-3)final
Groningen D1 Victoria D1 (4-1)scheduled
HIC D1 Almere D1 (2-0)final
Laren D1 HBS D1 (2-1)scheduled
Oranje-Rood D1 Leonidas D1 (6-0)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
HBS D1 HIC D1 (2-5)scheduled
Almere D1 Groningen D1 (1-2)scheduled
Victoria D1 Push D1 (1-2)final
Were Di D1 MOP D1 (1-7)final
Huizen D1 Leonidas D1 (2-2)scheduled
Laren D1 Oranje-Rood D1 (4-1)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Oranje-Rood D1 Huizen D1 (1-2)scheduled
Leonidas D1 Were Di D1 (1-3)final
MOP D1 Victoria D1 (0-2)scheduled
Push D1 Almere D1 (1-1)final
Groningen D1 HBS D1 (5-2)scheduled
HIC D1 Laren D1 (0-0)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
HBS D1 Push D1 (1-1)scheduled
Almere D1 MOP D1 (1-1)final
Victoria D1 Leonidas D1 (1-1)final
Were Di D1 Huizen D1 (2-1)final
HIC D1 Oranje-Rood D1 (0-4)final
Laren D1 Groningen D1 (2-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Huizen D1 Victoria D1 (5-0)final
Leonidas D1 Almere D1 (1-1)final
MOP D1 HBS D1 (1-1)final
Push D1 Laren D1 (2-3)final
Groningen D1 HIC D1 (2-0)final
Oranje-Rood D1 Were Di D1 (7-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
HBS D1 Leonidas D1 (1-2)final
Almere D1 Huizen D1 (0-2)final
Victoria D1 Were Di D1 (5-4)final
Groningen D1 Oranje-Rood D1 (1-3)final
HIC D1 Push D1 (1-2)final
Laren D1 MOP D1 (3-4)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Were Di D1 Almere D1 (2-2)final
Huizen D1 HBS D1 (2-1)scheduled
Leonidas D1 Laren D1 (2-1)final
MOP D1 HIC D1 (0-2)scheduled
Push D1 Groningen D1 (1-0)scheduled
Oranje-Rood D1 Victoria D1 (1-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
HBS D1 Were Di D1 (0-1)scheduled
Almere D1 Victoria D1 (1-2)final
Push D1 Oranje-Rood D1 (1-1)scheduled
Groningen D1 MOP D1 (1-1)scheduled
HIC D1 Leonidas D1 (3-1)final
Laren D1 Huizen D1 (0-4)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Victoria D1 HBS D1 (3-2)scheduled
Were Di D1 Laren D1 (0-1)scheduled
Leonidas D1 Groningen D1 (2-2)scheduled
MOP D1 Push D1 (3-1)scheduled
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Almere D1 Oranje-Rood D1 (1-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
HBS D1 Almere D1 (0-2)scheduled
Push D1 Leonidas D1 (2-2)final
Groningen D1 Huizen D1 (2-1)scheduled
HIC D1 Were Di D1 (2-1)final
Laren D1 Victoria D1 (1-1)scheduled
Oranje-Rood D1 MOP D1 (3-3)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Huizen D1 HIC D1 (1-3)scheduled