H 3
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

H 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Alexander de Lobel
Back up Matthijs van der Kluit
Back up Tim Schillemans

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push H4 10 27 9 0 1
2 Etten-Leur H2 10 25 8 1 1
3 Liberty H2 10 20 6 2 2
4 Zwart-Wit H3 10 18 5 3 2
5 Breda H3 10 13 4 1 5
6 Rapid H3 10 12 3 3 4
7 Were Di H5 10 11 3 2 5
8 Prinsenbeek H2 10 10 2 4 4
9 Gilze-Rijen H2 10 9 3 0 7
10 Push H3 10 8 2 2 6
11 DDHC H2 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Liberty H2 (O) Etten-Leur H2 (O) 5-3
Prinsenbeek H2 DDHC H2 (O) 4-3
Push H4 Zwart-Wit H3 2-1
Were Di H5 Gilze-Rijen H2 (O) 4-3
Breda H3 Rapid H3 5-3
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Rapid H3 Were Di H5 4-3
DDHC H2 (O) Push H4 1-5
Etten-Leur H2 (O) Push H3 1-0
Zwart-Wit H3 Liberty H2 (O) 7-0
Gilze-Rijen H2 (O) Prinsenbeek H2 0-4
WOENSDAG 18 SEPTEMBER 2019
Liberty H2 (O) Push H4 1-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Prinsenbeek H2 Rapid H3 3-3
Push H3 Zwart-Wit H3 3-3
Breda H3 Etten-Leur H2 (O) 1-6
Gilze-Rijen H2 (O) DDHC H2 (O) 5-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
DDHC H2 (O) Liberty H2 (O) 2-5
Rapid H3 Gilze-Rijen H2 (O) 4-2
Zwart-Wit H3 Breda H3 3-3
Etten-Leur H2 (O) Were Di H5 6-0
Push H4 Push H3 2-0
WOENSDAG 2 OKTOBER 2019
Push H3 Liberty H2 (O) 1-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda H3 Push H4 2-3
Prinsenbeek H2 Etten-Leur H2 (O) 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 3-7
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
Rapid H3 DDHC H2 (O) 5-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Etten-Leur H2 (O) Gilze-Rijen H2 (O) 6-1
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2 5-1
DDHC H2 (O) Push H3 1-3
Push H4 Were Di H5 2-1
Liberty H2 (O) Breda H3 3-0
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Were Di H5 Liberty H2 (O) 2-2
Breda H3 Push H3 5-0
Prinsenbeek H2 Push H4 2-5
Gilze-Rijen H2 (O) Zwart-Wit H3 2-5
Rapid H3 Etten-Leur H2 (O) 2-3
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Rapid H3 2-2
Liberty H2 (O) Prinsenbeek H2 4-3
Push H3 Were Di H5 0-2
Push H4 Gilze-Rijen H2 (O) 4-0
DDHC H2 (O) Breda H3 3-5
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Rapid H3 Push H4 3-4
Gilze-Rijen H2 (O) Liberty H2 (O) 1-3
Prinsenbeek H2 Push H3 2-2
Etten-Leur H2 (O) DDHC H2 (O) 6-2
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H2 (O) 2-4
Liberty H2 (O) Rapid H3 2-2
Breda H3 Prinsenbeek H2 8-3
Push H3 Gilze-Rijen H2 (O) 2-5
Were Di H5 DDHC H2 (O) 7-8
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Rapid H3 Push H3 1-2
DDHC H2 (O) Zwart-Wit H3 5-9
Prinsenbeek H2 Were Di H5 4-4
Gilze-Rijen H2 (O) Breda H3 4-2
Etten-Leur H2 (O) Push H4 2-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Were Di H5 Breda H3 7-4