H 3
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

H 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mark van den Bersselaar
Back up Roderik van Groos

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DDHC H2-O Shot H3
Etten-Leur H4 Etten-Leur H3
Prinsenbeek H2-O Breda H3
Push H4 Berkel-Enschot H4
Rapid H3 Push H3
Zwart-Wit H3 Were Di H4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H3 11 31 10 1 0
2 Berkel-Enschot H4 11 25 8 1 2
3 Push H4 11 22 7 1 3
4 Shot H3 10 19 6 1 3
5 Etten-Leur H4 11 18 6 0 5
6 Etten-Leur H3 11 18 5 3 3
7 Were Di H4 11 16 5 1 5
8 Push H3 10 12 4 0 6
9 Breda H3 11 11 3 2 6
10 Prinsenbeek H2 11 5 2 2 7
11 Rapid H3 11 5 1 2 8
12 DDHC H2 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit
20 mrt HC Etten-Leur H4 n.n.b thuis
27 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H3 n.n.b uit
3 apr Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b thuis
10 apr BH&BC Breda H3 n.n.b uit
24 apr Were Di Tilburg H4 n.n.b thuis
8 mei HC Etten-Leur H3 n.n.b uit
15 mei DDHC H2 n.n.b thuis
22 mei Berkel Enschot H4 n.n.b thuis
29 mei SHOT H3 n.n.b uit
12 jun B.H.V. Push H4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H3 Etten-Leur H4 1-4
Berkel-Enschot H4 Push H4 4-1
Breda H3 Prinsenbeek H2-O 0-0
Push H3 Rapid H3 4-3
Were Di H4 Zwart-Wit H3 2-5
Shot H3 DDHC H2-O 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rapid H3 Berkel-Enschot H4 4-4
Prinsenbeek H2-O Were Di H4 2-2
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H3 5-1
Etten-Leur H4 Push H3 6-2
Push H4 Shot H3 1-2
DDHC H2-O Breda H3 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Push H4 DDHC H2-O 6-3
Shot H3 Rapid H3 3-0
Were Di H4 Breda H3 5-0
Berkel-Enschot H4 Etten-Leur H4 2-4
Push H3 Zwart-Wit H3 1-6
Etten-Leur H3 Prinsenbeek H2-O 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Breda H3 Etten-Leur H3 2-2
Prinsenbeek H2-O Push H3 6-3
Etten-Leur H4 Shot H3 1-2
Zwart-Wit H3 Berkel-Enschot H4 3-0
Rapid H3 Push H4 1-2
DDHC H2-O Were Di H4 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Etten-Leur H3 Were Di H4 3-1
Shot H3 Zwart-Wit H3 3-3
Berkel-Enschot H4 Prinsenbeek H2-O 10-1
Push H4 Etten-Leur H4 5-4
Push H3 Breda H3 3-2
Rapid H3 DDHC H2-O 5-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Were Di H4 Push H3 2-6
Prinsenbeek H2-O Shot H3 2-4
Breda H3 Berkel-Enschot H4 0-4
Zwart-Wit H3 Push H4 9-2
Etten-Leur H4 Rapid H3 7-0
DDHC H2-O Etten-Leur H3 2-7
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rapid H3 Zwart-Wit H3 1-8
Etten-Leur H4 DDHC H2-O 3-0
Push H4 Prinsenbeek H2-O 3-0
Shot H3 Breda H3 4-2
Berkel-Enschot H4 Were Di H4 4-1
Push H3 Etten-Leur H3 3-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H4 1-0
Breda H3 Push H4 2-3
Were Di H4 Shot H3 4-3
Etten-Leur H3 Berkel-Enschot H4 0-2
DDHC H2-O Push H3 0-4
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Push H4 Were Di H4 5-0
Zwart-Wit H3 DDHC H2-O 6-1
Berkel-Enschot H4 Push H3 6-1
Rapid H3 Breda H3 0-4
Shot H3 Etten-Leur H3 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Etten-Leur H3 Push H4 3-3
Breda H3 Etten-Leur H4 5-3
Prinsenbeek H2-O Zwart-Wit H3 1-2
Berkel-Enschot H4 DDHC H2-O 9-1
Were Di H4 Rapid H3 6-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Shot H3 Berkel-Enschot H4 1-3
Zwart-Wit H3 Breda H3 4-1
Etten-Leur H4 Were Di H4 2-5
Push H4 Push H3 2-1
DDHC H2-O Prinsenbeek H2-O 5-2
Rapid H3 Etten-Leur H3 3-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Etten-Leur H4 Prinsenbeek H2-O 4-1