H 4
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

H 4

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marc Vinju
Back up Frank Vinju

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
DDHC H2-O Shot H3
Etten-Leur H4 Etten-Leur H3
Prinsenbeek H2-O Breda H3
Push H4 Berkel-Enschot H4
Rapid H3 Push H3
Zwart-Wit H3 Were Di H4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H3 11 31 10 1 0
2 Berkel-Enschot H4 11 25 8 1 2
3 Push H4 11 22 7 1 3
4 Shot H3 10 19 6 1 3
5 Etten-Leur H4 11 18 6 0 5
6 Etten-Leur H3 11 18 5 3 3
7 Were Di H4 11 16 5 1 5
8 Push H3 10 12 4 0 6
9 Breda H3 11 11 3 2 6
10 Prinsenbeek H2 11 5 2 2 7
11 Rapid H3 11 5 1 2 8
12 DDHC H2 11 3 1 0 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Berkel Enschot H4 n.n.b thuis
20 mrt SHOT H3 n.n.b uit
27 mrt DDHC H2 n.n.b uit
3 apr G.H.C. RAPID H3 n.n.b thuis
10 apr HC Etten-Leur H4 n.n.b uit
24 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H3 n.n.b thuis
8 mei Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b uit
15 mei BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
22 mei Were Di Tilburg H4 n.n.b uit
29 mei HC Etten-Leur H3 n.n.b thuis
12 jun B.H.V. Push H3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur H3 Etten-Leur H4 1-4
Berkel-Enschot H4 Push H4 4-1
Breda H3 Prinsenbeek H2-O 0-0
Push H3 Rapid H3 4-3
Were Di H4 Zwart-Wit H3 2-5
Shot H3 DDHC H2-O 4-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Rapid H3 Berkel-Enschot H4 4-4
Prinsenbeek H2-O Were Di H4 2-2
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H3 5-1
Etten-Leur H4 Push H3 6-2
Push H4 Shot H3 1-2
DDHC H2-O Breda H3 1-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Push H4 DDHC H2-O 6-3
Shot H3 Rapid H3 3-0
Were Di H4 Breda H3 5-0
Berkel-Enschot H4 Etten-Leur H4 2-4
Push H3 Zwart-Wit H3 1-6
Etten-Leur H3 Prinsenbeek H2-O 3-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Breda H3 Etten-Leur H3 2-2
Prinsenbeek H2-O Push H3 6-3
Etten-Leur H4 Shot H3 1-2
Zwart-Wit H3 Berkel-Enschot H4 3-0
Rapid H3 Push H4 1-2
DDHC H2-O Were Di H4 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Etten-Leur H3 Were Di H4 3-1
Shot H3 Zwart-Wit H3 3-3
Berkel-Enschot H4 Prinsenbeek H2-O 10-1
Push H4 Etten-Leur H4 5-4
Push H3 Breda H3 3-2
Rapid H3 DDHC H2-O 5-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Were Di H4 Push H3 2-6
Prinsenbeek H2-O Shot H3 2-4
Breda H3 Berkel-Enschot H4 0-4
Zwart-Wit H3 Push H4 9-2
Etten-Leur H4 Rapid H3 7-0
DDHC H2-O Etten-Leur H3 2-7
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Rapid H3 Zwart-Wit H3 1-8
Etten-Leur H4 DDHC H2-O 3-0
Push H4 Prinsenbeek H2-O 3-0
Shot H3 Breda H3 4-2
Berkel-Enschot H4 Were Di H4 4-1
Push H3 Etten-Leur H3 3-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit H3 Etten-Leur H4 1-0
Breda H3 Push H4 2-3
Were Di H4 Shot H3 4-3
Etten-Leur H3 Berkel-Enschot H4 0-2
DDHC H2-O Push H3 0-4
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 2-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Push H4 Were Di H4 5-0
Zwart-Wit H3 DDHC H2-O 6-1
Berkel-Enschot H4 Push H3 6-1
Rapid H3 Breda H3 0-4
Shot H3 Etten-Leur H3 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Etten-Leur H3 Push H4 3-3
Breda H3 Etten-Leur H4 5-3
Prinsenbeek H2-O Zwart-Wit H3 1-2
Berkel-Enschot H4 DDHC H2-O 9-1
Were Di H4 Rapid H3 6-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Shot H3 Berkel-Enschot H4 1-3
Zwart-Wit H3 Breda H3 4-1
Etten-Leur H4 Were Di H4 2-5
Push H4 Push H3 2-1
DDHC H2-O Prinsenbeek H2-O 5-2
Rapid H3 Etten-Leur H3 3-3
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Etten-Leur H4 Prinsenbeek H2-O 4-1