H 5
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

H 5

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bastiaan de Rooij

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H4 HSD H1
DES H3 Prinsenbeek H3

Verslagen

Tegenstander Datum
MHC De Warande HJ1 4-7-2021

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H4 11 33 11 0 0
2 DES H3 10 23 7 2 1
3 Push H5 11 19 6 1 4
4 Breda H4 10 19 6 1 3
5 Warande H4 11 18 6 0 5
6 Warande H3 11 16 5 1 5
7 Rapid H2 11 16 5 1 5
8 HSD H1 10 12 4 0 6
9 Tilburg H7 11 10 3 1 7
10 Were Di H7 11 9 3 0 8
11 Tilburg H8 11 7 2 1 8
12 Prinsenbeek H3 10 6 2 0 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland H1 n.n.b uit
20 mrt BH&BC Breda H4 n.n.b thuis
27 mrt G.H.C. RAPID H2 n.n.b thuis
3 apr MHC De Warande H3 n.n.b uit
10 apr MHC De Warande H4 n.n.b thuis
24 apr Hockeyclub Prinsenbeek H3 n.n.b uit
8 mei MHC DES H3 n.n.b thuis
15 mei Were Di Tilburg H7 n.n.b uit
22 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b thuis
29 mei HC Tilburg H7 n.n.b uit
12 jun HC Tilburg H8 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Warande H3 Tilburg H7 1-1
Warande H4 Zwart-Wit H4 3-5
Push H5 HSD H1 4-1
Prinsenbeek H3 Were Di H7 3-6
DES H3 Breda H4 2-0
Rapid H2-O Tilburg H8 2-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Tilburg H8 Warande H3 0-4
Tilburg H7 Warande H4 3-6
Zwart-Wit H4 Prinsenbeek H3 8-0
Were Di H7 DES H3 2-7
Breda H4 Push H5 1-1
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Rapid H2-O Push H5 6-2
Were Di H7 Breda H4 1-3
Warande H3 HSD H1 2-0
DES H3 Zwart-Wit H4 2-3
Prinsenbeek H3 Tilburg H7 1-4
Warande H4 Tilburg H8 4-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Push H5 Warande H3 1-2
HSD H1 Warande H4 0-2
Breda H4 Rapid H2-O 2-0
Tilburg H7 DES H3 4-5
Tilburg H8 Prinsenbeek H3 6-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Warande H3 Rapid H2-O 4-1
Zwart-Wit H4 Breda H4 5-1
DES H3 Tilburg H8 3-3
Prinsenbeek H3 HSD H1 2-1
Warande H4 Push H5 2-3
Were Di H7 Tilburg H7 2-6
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Zwart-Wit H4 Were Di H7 4-3
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
HSD H1 DES H3 2-3
Tilburg H7 Zwart-Wit H4 1-5
Tilburg H8 Were Di H7 0-2
Push H5 Prinsenbeek H3 4-0
Rapid H2-O Warande H4 5-4
Breda H4 Warande H3 1-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
HSD H1 Rapid H2-O 5-4
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Were Di H7 HSD H1 3-4
DES H3 Push H5 5-2
Tilburg H7 Breda H4 1-3
Warande H4 Warande H3 3-1
Zwart-Wit H4 Tilburg H8 6-0
Prinsenbeek H3 Rapid H2-O 5-7
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Tilburg H8 Tilburg H7 2-0
Breda H4 Warande H4 1-2
Push H5 Were Di H7 3-0
HSD H1 Zwart-Wit H4 1-5
Rapid H2-O DES H3 2-2
Warande H3 Prinsenbeek H3 1-2
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
DES H3 Warande H3 2-1
Prinsenbeek H3 Warande H4 2-6
Tilburg H8 Breda H4 1-2
Zwart-Wit H4 Push H5 5-1
Were Di H7 Rapid H2-O 2-3
Tilburg H7 HSD H1 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Prinsenbeek H3 Breda H4 2-4
Warande H4 DES H3 5-6
Push H5 Tilburg H7 3-0
Warande H3 Were Di H7 4-1
HSD H1 Tilburg H8 2-0
Rapid H2-O Zwart-Wit H4 0-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit H4 Warande H3 3-1
Tilburg H7 Rapid H2-O 4-2
Tilburg H8 Push H5 0-3
Were Di H7 Warande H4 4-2