Commissies/vrijwilligers
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Menno Woldhuis Voorzitter
Berith Berflo Secretaris
Dolf Hamming Penningmeester
Frank Oomen Bestuurslid Hockey
Wikke de Bruin Bestuurslid Exploitatie
Casper Hengst Bestuurslid Tophockey
Nicky van Ierssel Operationele ondersteuning
Accommodatie
Piet de Man Accommodatiemanager
Willem van Dijk Keuring velden 1e
Piet de Man Keuring velden 2e
Pim Elbers Manager horeca
Breedtehockey
Operationeel management
Suzanne van de Reijt-helders Voorzitter Jeugd Commissie
Anita Baric Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Coördinatie Dames
Loulou van Loon Coördinator
Coördinatie Heren
Mathijs van de Vrie Coördinator
Kars van Hooft Coördinator
Edward Nieuwland Coördinator
Coördinatie Trimhockey
Joris Brands Coördinator
Coördinatoren A (Jongens)
Suzanne van de Reijt-helders Coördinator
Coördinatoren A (Meisjes)
Renée de Koe Coördinator
Monique Helders Coördinator
Coördinatoren B (Jongens)
Suzanne van de Reijt-helders Coördinator
Coördinatoren B (Meisjes)
Paul Vermunt Coördinator
Coördinatoren C (Jongens)
Chantal van Driel Coördinator
Jelle Zwarts Coördinator
Coördinatoren C (Meisjes)
Jeroen Pessink Coördinator
Coördinatoren D (Jongens)
Jelle Zwarts Coördinator
Chantal van Driel Coördinator
Coördinatoren D (Meisjes)
Marjolein den Boer-Braber Coördinator
Manon Adam Coördinator
Coördinatoren Jeugd (11-tallen)
Hanneke Bleckman-de Bont Secretaris Jeugd Commissie
Coördinatoren Jongste Jeugd (3-, 6- en 8-tallen)
Anita Baric Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Wilma Besseling-klijnhout Evenementen coordinator
Sofie van Broekhoven Jongens 6-tallen
Martine van Schie Jongens 3-tallen
Marian van Extel Meisjes 8-tallen
Gert-Jan Telgenkamp Meisjes 6-tallen
Marian Stevens Meisjes 3-tallen
Martine van Schie Meisjes 3-tallen
Ernestine Schonk Jongens/Meisjes onder 6 jaar
Marian Stevens Jongens 3-tallen
Diana van Hooft- Verhoeven Evenementen coordinator
Trainingen
Britt Ossel Trainingscoordinator Jeugd (breedte CD)
Johan Pieter 't Hart Trainingscoordinator Jeugd (breedte AB, Jong Sr)
Ernestine Schonk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Steven Hendrickx Keepersschool GoalieWorks
Tophockey
Casper Hengst Voorzitter
Renate Heeren Secretaris tophockey en managers
Joris van Hooijdonk Algemene zaken
Coördinatie en ontwikkeling
Asja van Hooijdonk Coördinator D1/D2
Nicoline Verplanken Spelersontwikkeling meisjeslijn
Robbert Nuhn Spelersontwikkeling jongenslijn
Miriam van Campen Fysieke ontwikkeling
Para-Hockey
Rino Andrik Voorzitter
E-Hockey
Marco Vermeulen Coördinator
G-Hockey
Marjan Middelhoff-cobben Coördinator
Silvie Warmerdam Coördinator
Caroline van Tulder Coördinator
LG-Hockey
Eddy Wijkhuisen Coördinator
Else-marie Koelemij Coördinator
Bianca Huijbregts Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Eliane van Veen Contactpersoon KNHB
Frank Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Judith Wouters Wedstrijdsecretaris Jeugd
Eliane van Veen Wedstrijdsecretaris Jeugd
Marc Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Arbitrage
Maike Boele van hensbroek - van Ijzerloo Voorzitter
Herman van der Klooster- verkuilen Arbitrageplanner
Tuchtcommissie
Pelle Verkooijen lid
Administratie
Marlouke de Krijger Ledenadministratie
Danny van Lierop Financiële administratie
Caroline Mol Ledenadministratie
Communicatie / pers
Menno Woldhuis Pers
Yvonne Seveke- de Heer Beheer Archief
Bonnette van Zuijlen Social media
Push business club
Floris Wubbena Voorzitter
Mellisa Rizos lid
Astrid Jansen lid
Marcel Nederveen lid
Ard Seelen lid
Sponsorcommissie
Menno Woldhuis Voorzitter, Topsponsoren & Partners (a.i.)
Geert Huisman Acquisitie, Relaties & Events
Bas van Vugt Acquisitie, Relaties & Events
Joep Welten Acquisitie, Relaties & Events
Pim Elshout ICT & A/V ondersteuning
Sportiviteit & Respect
Nicky van Ierssel Vertegenwoordiger S&R
Stichting Push de Heerbaan
Willem van Dijk Voorzitter
Ivo Laurijssens Penningmeester
Piet de Man Bestuurslid
Eric Hengst Secretaris
Vertrouwenscommissie
Dirk Jansens Vertrouwenspersoon tophockey
Melanie de Werd Vertrouwenscontactpersoon jongste jeugd
Frank Willemsen Vertrouwenscontactpersoon junioren
Lonneke Verschuuren Vertrouwenscontactpersoon senioren