Trainingsschema
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 MC13 Tim Klaus 4 - AB
17:30 - 18:30 JD 5 Felix Seignette 5 - CD
17:30 - 18:30 MB 5 Johan de Jongh 3 - CD
17:30 - 18:30 MD10 Bob van Baarle 5 - AB
17:30 - 18:30 MD12 Isa Willemsen 6 - AB
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
AP - CD
18:00 - 19:00 JC 4 4
18:00 - 19:00 JC 5 4
18:00 - 19:00 JC 6 4
18:00 - 19:00 M8E 1 Joris van Hooijdonk 6 - CD
18:15 - 19:15 MC 3 Martijn Lier 3 - AB
18:30 - 19:30 MA 4 Johan de Jongh 3 - CD
18:30 - 19:30 MB 7 6 - AB
18:30 - 19:30 MB10 5 - AB
18:30 - 19:30 MD 6 Jelle Zwarts 5 - CD
19:00 - 20:30 JC 3 Lars Heijdeman 4 - AB
19:00 - 20:00 MD11 Stephanie Thijssen 6 - CD
19:15 - 20:15 MB11 3 - AB
19:30 - 20:30 JB 3 6 - AB
19:30 - 20:30 MA 7 Bart van der Cammen 3 - CD
19:30 - 20:30 MA11 5 - AB
19:30 - 21:00 MB 2 Dominique de Kleer AP - CD
19:30 - 20:30 MB 8 Jelle Zwarts 5 - CD
20:00 - 21:00 MA10 6 - CD
20:15 - 21:15 MB 9 3 - AB
20:30 - 22:00 MA 2 2 - CD
20:30 - 21:30 MA 9 Jean-Paul van der Van der Heiden 3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M3F1 Marloes van der Kallen 4 - B
17:00 - 18:00 M8E 3 Roos Bakker 5 - AB
17:00 - 18:00 M8E 5 Lotte Klis
Manouck Staal
5 - AB
17:00 - 18:00 M8E 6 Jinx de Lange
Merel Vermeeren
4 - CD
17:00 - 18:00 M8E 9 Anne Malmberg
Britte Heins
4 - CD
17:00 - 18:00 MD 4 Fleur Laumen 6 - CD
17:00 - 18:00 MD 8 Nienke Aarts 5 - CD
17:00 - 18:00 MD 9 Lotte Vogels
Pien Sofie Jongen
6 - AB
18:00 - 19:00 J6E2 Joël Struijs 4 - AB
18:00 - 19:00 J6E3 Philip Spierenburg
Siem Arends
4 - AB
18:00 - 19:00 J6E4 Sander Voets 4 - AB
18:00 - 19:00 J8E1 Joris van Hooijdonk
Sander Voets
Ties van Hooijdonk
3 - CD
18:00 - 19:00 J8E2 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
4 - CD
18:00 - 19:00 J8E3 Mads Vestergaard
Thijs Kruijtzer
4 - CD
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
AP - AB
18:00 - 19:00 M8E 2 Dick van Sprundel
Ellen Bastiaansen
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 7 Renske Helders 5 - AB
18:00 - 19:00 MB 3 Johan de Jongh 3 - AB
18:00 - 19:00 MC 7 Anne Malmberg
Britte Heins
6 - CD
18:00 - 19:00 MC 8 Noah de Borgie 5 - CD
18:00 - 19:00 MD 3 Martijn Helders 6 - AB
19:00 - 20:30 JA 3 Gerrit van Romunde
Jeroen van der Pol
4 - AB
19:00 - 20:30 MA 3 Johan de Jongh 2 - CD
19:00 - 20:00 MA 5 Hans van der Schaar 3 - CD
19:00 - 20:00 MA 6 6 - CD
19:00 - 20:00 MA 7 4 - CD
19:00 - 20:00 MA 8 6 - AB
19:00 - 20:30 MB 4 Andre Meijvis 5 - AB
19:00 - 20:00 MC12 Shaquille Chrispina 5 - CD
19:00 - 20:00 MD 5 Bart van Dorp 2 - AB
19:30 - 21:00 JB 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
AP - AB
20:00 - 21:30 D14 Andrea Fontijn 3 - CD
20:00 - 21:00 DJ 1 Shaquille Chrispina 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 M3F2 Maartje Pierik
Loek Loonen
6 - D
14:30 - 15:30 M3F4 Floor van Poppel
Ruben Smits
6 - AB
14:30 - 15:30 M3F5 Sterre de Boer 6 - AB
14:30 - 15:30 M3F6 Amy Coppens
Tijn van Bezooijen
6 - AB
15:30 - 16:30 J3F2 Floor van Poppel
Ruben Smits
6 - AB
15:30 - 16:30 J3F3 Loek Loonen 6 - CD
15:30 - 16:30 J3F4 Joeki Segers
Noor Froeling
6 - CD
15:30 - 16:30 J6E1 Asja van Hooijdonk Mini
15:30 - 16:30 M3F3 Sterre de Boer 6 - AB
15:30 - 16:30 M3F8 Carien Schuts
Merel van Nes
6 - CD
15:30 - 16:30 M3F9 Amy Coppens 6 - AB
15:30 - 16:30 M6E 2 Ewoud van West
Yfke Mol
Emma van Loenhout
6 - CD
16:00 - 17:00 JD 3 Sem van Bezooijen 2 - AB
17:00 - 18:00 J3F1 Bob Fokker
Julien Pessink
Mini
17:00 - 18:00 JC 6 Loek Loonen
Tijn van Bezooijen
6 - AB
17:00 - 18:00 JD 4 Mink Saeijs 4 - CD
17:00 - 18:00 M3F7 Iris van Dijk
Jesse van Dijk
6 - CD
17:00 - 18:00 M6E 3 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 4 Dieuwertje Teunissen
Femke Rommens
Lieke van Oort
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 5 Eline van Opstal
Janne Schmidt
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 6 Jula Tabbers
Liselotte Wijnhoven
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 7 Marit Heemskerk
Maud Kamphoven
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 8 Fenne de Kort
Merel Aarts
5 - CD
17:00 - 18:00 MC 6 Johan de Jongh 3 - AB
17:00 - 18:00 MC10 Emma Barendse 2 - CD
17:00 - 18:00 MD 7 Naomi Magilse 4 - AB
18:00 - 19:00 J8E4 Tim Mous
Lucas Heins
Stan Braks
5 - CD
18:00 - 19:00 M6E 9 Norea Moerkens
Sarah Sutarzewicz
5 - AB
18:00 - 19:00 M6E10 Babette Volleman
Zahra Sofía Blom
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 4 Isabel Stulemeijer
Marieke van Spreuwel
5 - CD
18:00 - 19:00 M8E 8 Lotte Vogels
Pien Sofie Jongen
5 - AB
18:00 - 19:00 MA 4 Loek Loonen 6 - AB
18:00 - 19:30 MB 2 Dominique de Kleer 2 - CD
18:00 - 19:00 MB 6 6 - CD
18:00 - 19:00 MC 4 Johan de Jongh 3 - AB
18:00 - 19:00 MC 5 Manon de Koning 4 - CD
18:00 - 19:00 MC11 Naomi Magilse 4 - AB
18:30 - 20:00 MA 2 Johan Pieter 't Hart 2 - AB
19:00 - 20:00 JB 3 Marc Lucassen 6 - AB
19:00 - 20:00 JB 4 Bram van Beekveld 6 - CD
19:00 - 20:00 MB 7 5
19:00 - 20:00 MB 8 5
19:00 - 20:00 MB 9 5
19:00 - 20:00 MB10 4
19:00 - 20:00 MB11 4
19:15 - 20:15 MC 9 Andrea Fontijn 3 - AB
20:00 - 21:30 JA 2 AP - CD
20:00 - 21:00 JA 4 6 - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC 5 Loek Loonen 4 - CD
17:00 - 18:00 MB 6 Johan de Jongh 3 - AB
17:00 - 18:00 MC 5 Anna Bakx 5 - AB
17:00 - 18:00 MC 6 Marieke Walraven
Noah de Borgie
6
17:00 - 18:00 MC 7 Marieke Walraven
Noah de Borgie
6
17:00 - 18:00 MC 8 Marieke Walraven
Noah de Borgie
6
17:30 - 18:30 MD 5 Ellen Bastiaansen 4 - AB
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
AP - AB
18:00 - 19:00 JD 3 Hidde Fiolet 3 - CD
18:00 - 19:00 MB 3 Johan de Jongh 3 - AB
18:00 - 19:00 MB 4 Andre Meijvis 4 - CD
18:00 - 19:00 MC 9 Anauk van Dinter
Hannah Lange
5
18:00 - 19:00 MC10 Stephanie Thijssen 5
18:00 - 19:00 MD 7 6
18:00 - 19:00 MD11 6
18:00 - 19:00 MD12 6
18:30 - 19:30 MB 5 Max Verschuren 4 - AB
19:00 - 20:30 JB 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
2 - AB
19:00 - 20:00 JC 4 Andre van Elswijk 3 - CD
19:00 - 20:30 MA 3 Rolf Hilhorst 4 - CD
19:00 - 20:00 MA 6 6
19:00 - 20:00 MA 8 6
19:00 - 20:00 MA 9 5
19:00 - 20:00 MA10 5
19:00 - 20:00 MA11 5
19:00 - 20:00 MD 6 Loek Loonen 3 - AB
19:30 - 20:30 MA 5 Shaquille Chrispina 4 - AB
20:30 - 22:00 D 8 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Luuk Hengst
Stijn Coppens
2
17:00 - 18:00 J6E2 Bart van Vugt
Dean van der Plas
2
17:00 - 18:00 J6E3 Mikal Langedijk 2
17:00 - 18:00 J6E4 Roel Van Remortel
Stijn Engel
2
17:00 - 18:00 J8E2 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
3 - CD
17:00 - 18:00 J8E3 Mads Vestergaard
Thijs Kruijtzer
3 - CD
17:00 - 18:00 J8E4 Joël Struijs
Sander Voets
4 - CD
17:00 - 18:00 JD 4 6
17:00 - 18:00 JD 5 6
17:00 - 18:00 M6E 2 Lotte Franken
Silvia Leijten
4 - AB
17:00 - 18:00 M6E 3 Emma Barendse
Roos Bakker
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 4 Julia van der Schaar
Karlijn Wilbrink
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 5 Annabel van Oosterhout 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 6 Sophie Everaert 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 7 Aimée Gooshouwer
Sita de Raaff
Yula van de Merwe
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 8 Emma van Aaken
Marieke Vugts
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 9 Charlotte Meiners
Zara Dirks
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E10 Marieke Buis 5 - CD
17:00 - 18:00 M8E 1 Emma van der Schaar 3 - AB
17:00 - 18:00 M8E 2 Anna Bakx
Merel Kerbusch
3 - AB
17:00 - 18:00 M8E 5 Iris Jespers
Lotte Klis
4 - CD
18:00 - 19:00 J8E1 Joël Struijs
Sander Voets
4 - CD
18:00 - 19:00 M8E 3 Emma Barendse
Roos Bakker
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 4 Isabel Stulemeijer
Marieke van Spreuwel
4 - AB
18:00 - 19:00 M8E 6 Julie Nekeman
Floor Soffers
4 - AB
18:00 - 19:00 M8E 7 Renske Helders 5 - CD
18:00 - 19:00 M8E 8 Marieke Buis 5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 9 Annabel van Oosterhout
Sophie Everaert
5 - CD
18:00 - 19:00 MC 4 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
3 - CD
18:00 - 19:00 MD 3 Emma van der Schaar 3 - AB
18:00 - 19:00 MD 8 6
18:00 - 19:00 MD 9 6
18:00 - 19:00 MD10 6
19:00 - 20:30 JA 2 1 - AB
19:00 - 20:00 JB 4 4 - CD
19:00 - 20:00 JC 3 Lars Heijdeman 5 - AB
19:00 - 20:00 MC 3 Emma van der Schaar 3 - AB
19:00 - 20:00 MC11 6
19:00 - 20:00 MC12 6
19:00 - 20:00 MC13 6
19:00 - 20:00 MD 4 Fleur Laumen 5 - CD
20:00 - 21:30 DJ 3 Jelle Zwarts AP
20:00 - 21:00 JA 4 4 - CD