H 7
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

H 7

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Ronald van Miert
Aanvoerder Peter Seelen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
HSD H2 Olympia H1
Pelikaan H2 (O) Were Di H7
Push H7 Zwart-Wit H6
Rapide H1 Oudenbosch H1 14:45
Zwart-Wit H4 Breda H4

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit H4 10 27 9 0 1
2 Rapide H1 10 25 8 1 1
3 Breda H4 10 19 6 1 3
4 Zwart-Wit H6 10 18 6 0 4
5 Push H7 10 14 4 2 4
6 Pelikaan H2 10 13 4 1 5
7 Olympia H1 10 12 4 0 6
8 HSD H2 10 12 4 0 6
9 Were Di H7 10 10 3 1 6
10 Liberty H4 10 8 2 2 6
11 Oudenbosch H1 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H6 n.n.b thuis
22 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland H2 n.n.b thuis
29 mrt R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b uit
19 apr MHC Rapide H1 14:45 uit
3 mei MHC Olympia H1 n.n.b uit
10 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b thuis
17 mei BH&BC Breda H4 n.n.b uit
24 mei Oudenbosch H1 n.n.b thuis
7 jun MHC Liberty H4 n.n.b uit
14 jun Were Di Tilburg H7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Pelikaan H2 (O) Liberty H4 1-2
Zwart-Wit H4 Zwart-Wit H6 6-1
Rapide H1 Breda H4 5-0
HSD H2 Were Di H7 5-3
Push H7 Olympia H1 3-8
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Breda H4 Zwart-Wit H4 3-1
Oudenbosch H1 Rapide H1 1-6
Zwart-Wit H6 Push H7 4-3
Were Di H7 Pelikaan H2 (O) 3-6
Olympia H1 HSD H2 1-2
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Rapide H1 Liberty H4 3-2
Breda H4 Zwart-Wit H6 7-1
Pelikaan H2 (O) Olympia H1 4-1
Zwart-Wit H4 Oudenbosch H1 4-3
HSD H2 Push H7 0-6
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Push H7 Pelikaan H2 (O) 2-1
Zwart-Wit H6 HSD H2 5-3
Were Di H7 Rapide H1 2-7
Oudenbosch H1 Breda H4 2-6
Liberty H4 Zwart-Wit H4 0-7
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Pelikaan H2 (O) HSD H2 10-3
Breda H4 Liberty H4 1-2
Rapide H1 Olympia H1 3-1
Oudenbosch H1 Zwart-Wit H6 4-6
Zwart-Wit H4 Were Di H7 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Were Di H7 Breda H4 2-6
Liberty H4 Oudenbosch H1 0-4
Push H7 Rapide H1 3-3
Zwart-Wit H6 Pelikaan H2 (O) 5-2
Olympia H1 Zwart-Wit H4 2-11
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Liberty H4 Zwart-Wit H6 3-6
Oudenbosch H1 Were Di H7 4-6
Rapide H1 HSD H2 11-0
Breda H4 Olympia H1 5-0
Zwart-Wit H4 Push H7 3-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HSD H2 Zwart-Wit H4 0-3
Pelikaan H2 (O) Rapide H1 1-4
Were Di H7 Liberty H4 2-2
Push H7 Breda H4 3-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H4 Pelikaan H2 (O) 3-1
Were Di H7 Zwart-Wit H6 6-3
Breda H4 HSD H2 5-1
Liberty H4 Olympia H1 2-4
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Rapide H1 Zwart-Wit H6 4-1
Pelikaan H2 (O) Breda H4 2-2
Olympia H1 Were Di H7 7-4
Push H7 Liberty H4 0-0
HSD H2 Oudenbosch H1 6-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Were Di H7 Push H7 3-2
Zwart-Wit H4 Rapide H1 3-2
Oudenbosch H1 Pelikaan H2 (O) 2-4
Liberty H4 HSD H2 2-4
Zwart-Wit H6 Olympia H1 5-2
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
Oudenbosch H1 Push H7 0-3
VRIJDAG 29 NOVEMBER 2019
Olympia H1 Oudenbosch H1 7-0