D 7
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

D 7

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Mylou Koole

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Walcheren D2-O Teteringen D2-O 9:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan D3 11 31 10 1 0
2 Made D1 11 22 7 1 3
3 Liberty D3 10 20 6 2 2
4 Teteringen D2 10 18 6 0 4
5 Push D8 10 18 6 0 4
6 Liberty D4 11 18 6 0 5
7 Breda D4 11 18 6 0 5
8 DDHC D2 11 17 5 2 4
9 Push D7 10 12 4 0 6
10 Etten-Leur D5 10 5 1 2 7
11 Walcheren D2 10 4 1 1 8
12 Zwart-Wit D5 11 1 0 1 10

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt DDHC D2 n.n.b thuis
20 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D3 n.n.b uit
27 mrt MHCT D2 n.n.b thuis
3 apr BH&BC Breda D4 n.n.b uit
10 apr MHC Liberty D3 n.n.b uit
24 apr MHC Liberty D4 n.n.b thuis
8 mei MHC Made D1 n.n.b uit
15 mei B.H.V. Push D8 n.n.b thuis
22 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D5 n.n.b uit
29 mei HC Walcheren D2 n.n.b thuis
12 jun HC Etten-Leur D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Teteringen D2-O Liberty D3 1-2
Pelikaan D3 Breda D4 4-0
DDHC D2-O Push D7 2-3
Etten-Leur D5 Liberty D4 1-4
Walcheren D2-O Made D1 1-3
Zwart-Wit D5 Push D8 0-9
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Liberty D3 Zwart-Wit D5 11-0
Liberty D4 DDHC D2-O 1-3
Push D7 Pelikaan D3 0-3
Breda D4 Teteringen D2-O 0-4
Made D1 Etten-Leur D5 6-0
Push D8 Walcheren D2-O 5-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur D5 Push D8 1-3
Pelikaan D3 Liberty D4 3-1
Breda D4 Liberty D3 1-3
DDHC D2-O Made D1 2-0
Teteringen D2-O Push D7 7-0
Walcheren D2-O Zwart-Wit D5 5-0
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Liberty D3 Walcheren D2-O 6-0
Push D7 Breda D4 2-4
Push D8 DDHC D2-O 2-1
Made D1 Pelikaan D3 2-3
Liberty D4 Teteringen D2-O 2-1
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 3-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Pelikaan D3 Push D8 4-1
DDHC D2-O Zwart-Wit D5 4-1
Etten-Leur D5 Walcheren D2-O 2-1
Teteringen D2-O Made D1 2-4
Breda D4 Liberty D4 2-0
Push D7 Liberty D3 1-7
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Zwart-Wit D5 Pelikaan D3 1-8
Made D1 Breda D4 3-0
Liberty D4 Push D7 7-1
Walcheren D2-O DDHC D2-O 3-3
Liberty D3 Etten-Leur D5 4-1
DONDERDAG 21 OKTOBER 2021
Push D8 Teteringen D2-O 2-5
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Breda D4 Push D8 2-1
Pelikaan D3 Walcheren D2-O 4-1
DDHC D2-O Etten-Leur D5 0-0
Liberty D4 Liberty D3 3-2
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 2-1
Push D7 Made D1 3-0
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Liberty D3 DDHC D2-O 4-5
Etten-Leur D5 Pelikaan D3 0-4
Zwart-Wit D5 Breda D4 1-6
Push D8 Push D7 2-1
Made D1 Liberty D4 3-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Made D1 Liberty D3 1-1
Liberty D4 Push D8 2-4
Push D7 Zwart-Wit D5 4-2
Breda D4 Walcheren D2-O 7-2
Pelikaan D3 DDHC D2-O 3-0
Teteringen D2-O Etten-Leur D5 4-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Zwart-Wit D5 Liberty D4 2-4
DDHC D2-O Teteringen D2-O 2-5
Etten-Leur D5 Breda D4 1-2
Pelikaan D3 Liberty D3 1-1
Push D8 Made D1 2-4
Walcheren D2-O Push D7 1-4
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Breda D4 DDHC D2-O 1-2
Liberty D4 Walcheren D2-O 5-1
Made D1 Zwart-Wit D5 11-0
Teteringen D2-O Pelikaan D3 0-1