MO18-7
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

MO18-7

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jurgen Quaars
Trainer Trainster Hockeywerkt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gilze-Rijen MO18-1 Zwart-Wit MO18-6 12:00
Tempo MO18-4 Push MO18-7 12:30
Breda MO18-5 Pelikaan MO18-2 16:05

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Pelikaan MO18-2 10 27 9 0 1
2 Tempo MO18-4 11 21 7 0 4
3 Teteringen MO18-2 10 18 5 3 2
4 Gilze-Rijen MO18-1 10 13 4 1 5
5 Zwart-Wit MO18-6 9 8 3 2 4
6 Push MO18-7 10 8 2 2 6
7 Breda MO18-5 10 3 1 0 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr MHC Tempo MO18-4 12:30 uit
11 mei HC Gilze Rijen MO18-1 10:50 thuis - Veld 7: Lussenburg Advies

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Pelikaan MO18-2 Tempo MO18-4 (4-1)final
Teteringen MO18-2 Breda MO18-5 (5-2)final
Push MO18-7 Zwart-Wit MO18-6 (1-1)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Breda MO18-5 Push MO18-7 (0-6)final
Gilze-Rijen MO18-1 Pelikaan MO18-2 (1-3)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Pelikaan MO18-2 Zwart-Wit MO18-6 (4-0)final
Teteringen MO18-2 Gilze-Rijen MO18-1 (4-3)final
Tempo MO18-4 Breda MO18-5 (5-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Push MO18-7 Pelikaan MO18-2 (0-6)final
Zwart-Wit MO18-6 Teteringen MO18-2 (4-3)scheduled
Gilze-Rijen MO18-1 Tempo MO18-4 (1-2)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Gilze-Rijen MO18-1 Breda MO18-5 (7-2)final
Tempo MO18-4 Zwart-Wit MO18-6 (3-0)scheduled
Teteringen MO18-2 Push MO18-7 (4-1)final
WOENSDAG 29 NOVEMBER 2023
Tempo MO18-4 Teteringen MO18-2 (1-3)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Pelikaan MO18-2 Breda MO18-5 (4-1)final
Push MO18-7 Tempo MO18-4 (0-1)scheduled
Zwart-Wit MO18-6 Gilze-Rijen MO18-1 (6-4)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Breda MO18-5 Zwart-Wit MO18-6 (2-4)final
Gilze-Rijen MO18-1 Push MO18-7 (6-2)final
Teteringen MO18-2 Pelikaan MO18-2 (2-5)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Breda MO18-5 Teteringen MO18-2 (4-1)final
Zwart-Wit MO18-6 Push MO18-7 (3-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Pelikaan MO18-2 Gilze-Rijen MO18-1 (4-5)final
Push MO18-7 Breda MO18-5 (4-1)final
Teteringen MO18-2 Tempo MO18-4 (4-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Tempo MO18-4 Pelikaan MO18-2 (1-2)final
ZATERDAG 30 MAART 2024
Zwart-Wit MO18-6 Pelikaan MO18-2 (0-6)final
Gilze-Rijen MO18-1 Teteringen MO18-2 (1-1)final
Breda MO18-5 Tempo MO18-4 (0-4)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Pelikaan MO18-2 Push MO18-7 (5-0)final
Teteringen MO18-2 Zwart-Wit MO18-6 (5-5)final
Tempo MO18-4 Gilze-Rijen MO18-1 (9-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Zwart-Wit MO18-6 Tempo MO18-4 (0-14)final
Push MO18-7 Teteringen MO18-2 (3-3)final
Breda MO18-5 Gilze-Rijen MO18-1 (4-7)final