JO18-1
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

JO18-1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bas Dirks
Coach Cecile Touw
Manager Aimee Grosfeld
Manager Joris van Hooijdonk
Trainer Bas Dirks
Trainer Cecile Touw
Trainer Sam van der Vliet

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Push JO18-1 Schaerweijde JO18-1 14:00
Pinoké JO18-1 Kampong JO18-1 14:00
Victoria JO18-1 Klein Zwitserland JO18-1 14:00
Tilburg JO18-1 SCHC JO18-1 14:15

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Schaerweijde JO18-1 10 28 9 1 0
2 Pinoké JO18-1 10 18 6 0 4
3 Push JO18-1 10 18 6 0 4
4 Kampong JO18-1 10 15 5 0 5
5 Victoria JO18-1 10 14 4 2 4
6 Klein Zwitserland JO18-1 10 9 3 0 7
7 Tilburg JO18-1 10 9 3 0 7
8 SCHC JO18-1 10 7 2 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 apr Schaerweijde JO18-1 14:00 thuis - Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken
11 mei HC Tilburg JO18-1 14:20 uit
25 mei Hockeyclub SCHC JO18-1 n.n.b uit
1 jun Pinoké JO18-1 14:00 thuis - Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Pinoké JO18-1 SCHC JO18-1 (3-2)final
Tilburg JO18-1 Klein Zwitserland JO18-1 (1-0)final
Push JO18-1 Victoria JO18-1 (2-4)final
Schaerweijde JO18-1 Kampong JO18-1 (5-1)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Victoria JO18-1 Pinoké JO18-1 (1-2)final
Klein Zwitserland JO18-1 Push JO18-1 (2-1)final
Kampong JO18-1 Tilburg JO18-1 (3-4)final
SCHC JO18-1 Schaerweijde JO18-1 (0-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Tilburg JO18-1 Schaerweijde JO18-1 (1-3)final
Push JO18-1 Kampong JO18-1 (5-4)final
Victoria JO18-1 SCHC JO18-1 (2-0)scheduled
Pinoké JO18-1 Klein Zwitserland JO18-1 (4-1)final
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Klein Zwitserland JO18-1 Victoria JO18-1 (0-4)final
Kampong JO18-1 Pinoké JO18-1 (5-3)final
Schaerweijde JO18-1 Push JO18-1 (4-2)final
SCHC JO18-1 Tilburg JO18-1 (2-3)final
ZATERDAG 2 MAART 2024
Klein Zwitserland JO18-1 SCHC JO18-1 (0-1)final
Push JO18-1 Tilburg JO18-1 (4-3)final
Victoria JO18-1 Kampong JO18-1 (2-3)final
Pinoké JO18-1 Schaerweijde JO18-1 (3-7)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Schaerweijde JO18-1 Victoria JO18-1 (1-1)final
Tilburg JO18-1 Pinoké JO18-1 (0-6)final
Push JO18-1 SCHC JO18-1 (3-4)final
Kampong JO18-1 Klein Zwitserland JO18-1 (6-1)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Klein Zwitserland JO18-1 Schaerweijde JO18-1 (1-2)final
SCHC JO18-1 Kampong JO18-1 (2-5)final
Pinoké JO18-1 Push JO18-1 (3-4)final
Victoria JO18-1 Tilburg JO18-1 (6-1)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Kampong JO18-1 Schaerweijde JO18-1 (3-7)final
Klein Zwitserland JO18-1 Tilburg JO18-1 (4-1)final
Victoria JO18-1 Push JO18-1 (2-3)final
SCHC JO18-1 Pinoké JO18-1 (2-3)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Tilburg JO18-1 Kampong JO18-1 (4-7)final
Push JO18-1 Klein Zwitserland JO18-1 (4-3)final
Schaerweijde JO18-1 SCHC JO18-1 (7-2)final
Pinoké JO18-1 Victoria JO18-1 (5-3)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Schaerweijde JO18-1 Tilburg JO18-1 (3-2)final
Kampong JO18-1 Push JO18-1 (2-3)final
Klein Zwitserland JO18-1 Pinoké JO18-1 (4-1)final
SCHC JO18-1 Victoria JO18-1 (2-2)final