D 6
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

D 6

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Loes van Wijk
Trainer Ferry Wortelboer

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D4 Push D5 10:00
Etten-Leur D4 Liberty D3 10:00
Warande D2-O Warande D3 10:30
Pelikaan D2 Push D6 12:45
Drunen D4 Liberty D2-O 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Liberty D2-O 16 42 14 0 2
2 Drunen D4 15 42 14 0 1
3 Etten-Leur D4 15 28 9 1 5
4 DES D4 16 28 9 1 6
5 Pelikaan D2 16 25 7 4 5
6 Push D5 16 23 7 2 7
7 Warande D2-O 15 20 6 2 7
8 Liberty D3 16 9 2 3 11
9 Zwart-Wit D4 15 9 2 3 10
10 Push D6 15 8 1 5 9
11 Warande D3 15 8 1 5 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr R.M.H.C. de Pelikaan D2 12:45 uit
26 mei MHC De Warande D2-O 11:15 thuis - Veld 3: Ritchie Brothers
2 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D4 n.n.b uit
9 jun HC Etten-Leur D4 n.n.b thuis
16 jun MHCD D4 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 3 SEPTEMBER 2023
Etten-Leur D4 Zwart-Wit D4 (3-1)final
Liberty D2-O Push D5 (4-1)final
Liberty D3 Pelikaan D2 (0-0)final
DES D4 Push D6 (2-3)final
Drunen D4 Warande D2-O (4-2)final
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Warande D2-O DES D4 (1-3)final
Warande D3 Liberty D2-O (2-9)final
Pelikaan D2 Etten-Leur D4 (2-1)final
Zwart-Wit D4 Drunen D4 (0-5)final
Push D5 Liberty D3 (4-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
Liberty D3 Warande D3 (0-1)final
Push D5 Pelikaan D2 (0-1)final
Liberty D2-O Push D6 (6-1)final
Drunen D4 Etten-Leur D4 (6-1)final
DINSDAG 19 SEPTEMBER 2023
DES D4 Zwart-Wit D4 (2-1)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Push D6 Liberty D3 (2-2)scheduled
Etten-Leur D4 DES D4 (0-3)scheduled
Warande D2-O Liberty D2-O (4-3)scheduled
Warande D3 Push D5 (2-4)final
DINSDAG 26 SEPTEMBER 2023
Pelikaan D2 Drunen D4 (0-1)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
DES D4 Drunen D4 (0-2)final
Push D5 Push D6 (2-0)final
Warande D3 Pelikaan D2 (2-2)final
Liberty D3 Warande D2-O (1-5)scheduled
Liberty D2-O Zwart-Wit D4 (5-0)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
Etten-Leur D4 Liberty D2-O (3-2)final
Warande D2-O Push D5 (3-2)final
Push D6 Warande D3 (1-1)final
Pelikaan D2 DES D4 (3-2)final
Zwart-Wit D4 Liberty D3 (2-3)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
Push D6 Pelikaan D2 (0-5)final
Warande D3 Warande D2-O (2-2)final
Liberty D3 Etten-Leur D4 (0-6)final
Push D5 Zwart-Wit D4 (0-1)final
Liberty D2-O Drunen D4 (5-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
Drunen D4 Liberty D3 (1-0)final
Zwart-Wit D4 Warande D3 (2-2)final
Warande D2-O Push D6 (3-2)final
Etten-Leur D4 Push D5 (2-1)final
DES D4 Liberty D2-O (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Warande D2-O Pelikaan D2 (2-2)final
Warande D3 Etten-Leur D4 (0-6)final
Push D6 Zwart-Wit D4 (1-1)final
Liberty D3 DES D4 (3-5)final
Push D5 Drunen D4 (0-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Etten-Leur D4 Push D6 (2-1)final
Zwart-Wit D4 Warande D2-O (2-4)final
Drunen D4 Warande D3 (8-1)final
DES D4 Push D5 (1-1)final
Liberty D2-O Pelikaan D2 (3-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Warande D3 DES D4 (0-2)final
Pelikaan D2 Zwart-Wit D4 (5-0)final
Push D6 Drunen D4 (0-2)final
Warande D2-O Etten-Leur D4 (1-2)final
Liberty D3 Liberty D2-O (0-4)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Push D5 Liberty D2-O (1-2)final
Warande D2-O Drunen D4 (1-3)final
Zwart-Wit D4 Etten-Leur D4 (2-2)final
Pelikaan D2 Liberty D3 (3-2)final
Push D6 DES D4 (0-1)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Liberty D2-O Warande D3 (6-0)final
DES D4 Warande D2-O (4-3)final
Etten-Leur D4 Pelikaan D2 (2-0)final
Drunen D4 Zwart-Wit D4 (4-0)final
Liberty D3 Push D5 (0-1)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Etten-Leur D4 Drunen D4 (0-1)final
Push D6 Liberty D2-O (1-2)final
Pelikaan D2 Push D5 (2-2)final
Zwart-Wit D4 DES D4 (1-2)final
Warande D3 Liberty D3 (2-3)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Liberty D3 Push D6 (2-2)final
DES D4 Etten-Leur D4 (1-3)final
Drunen D4 Pelikaan D2 (5-0)final
Liberty D2-O Warande D2-O (3-1)final
Push D5 Warande D3 (4-0)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Push D6 Push D5 (1-3)final
Warande D2-O Liberty D3 (2-0)final
Pelikaan D2 Warande D3 (7-0)final
Drunen D4 DES D4 (3-2)final
Zwart-Wit D4 Liberty D2-O (1-3)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
Liberty D3 Zwart-Wit D4 (1-2)final
Warande D3 Push D6 (0-0)final
DES D4 Pelikaan D2 (2-0)scheduled
Push D5 Warande D2-O (2-0)final
Liberty D2-O Etten-Leur D4 (2-1)final