backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 
Jongste Jeugd
E-hockey
LG-hockey
Junioren
Meisjes
MO18-8 - Hockeyclub Prinsenbeek MO18-4
10:05 - KG3
Fluiten:D10
MO14-3 - HC Waalwijk MO14-1
10:35 - van Loon-veld2
Fluiten:Casper van Driel en Julien Pessink
MO14-4 - HC Etten-Leur MO14-2
12:15 - van Loon-veld5
Fluiten:D 4
MO14-9 - Berkel Enschot MO14-4
12:30 - van Loon-veld6
Fluiten:Pim Klink en Thijmen Leenders
MO12-1 - V.M.H.& C.C. M.O.P. MO12-1
10:20 - Tulp Keukens veld1
Fluiten:Erwin Suijker en Thijs van der Made
MO12-2 - V.M.H.C. Basko MO12-1
09:00 - Lussenburg Advies veld7
Fluiten:Marcel van Loon en Remko Wirken
MO12-6 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO12-4
12:40 - Lussenburg Advies veld7
Fluiten:Matte Huisman en Thijs Verboom
Meisjes
MO10-1 - B.H.V. Push MO10-2
10:15 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
MO10-3 - Hockeyclub Hilvarenbeek MO10-1
11:45 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
MO10-5 - BH&BC Breda MO10-5
10:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
MO10-7 - HC Gilze Rijen MO10-1
10:15 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
MO9-1 - R.M.H.C. de Pelikaan MO9-1
09:45 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-2 - HC Etten-Leur MO9-1
08:30 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-4 - BH&BC Breda MO9-1
09:45 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-5 - HC Etten-Leur MO9-4
08:30 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-6 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MO9-4
08:30 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-8 - MHC Rapide MO9-1
11:00 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO9-9 - Oudenbosch MO9-2
09:45 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
MO8-1 - MHC De Warande MO8-1-mix
08:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
MO8-2 - MHC Rapide MO8-1-mix
09:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
MO8-3 - Hockeyclub Prinsenbeek MO8-3
08:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
MO8-5 - MHC Made MO8-1-mix
09:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
E-Senioren en/of Junioren
Push E 1 - Tukkers United E1
14:00
Nog geen scheids. ingepland
Push E 1 - MK10RK6 E1
17:00
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JO16-4 - HC Gilze Rijen JO16-1
10:50 - Lussenburg Advies veld7
Fluiten:D 4
JO14-1 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO14-1
08:30 - Tulp Keukens veld1
Fluiten:Wijnand Tigchelaar en Piet de Man
JO14-2 - R.M.H.C. de Pelikaan JO14-1
12:10 - Tulp Keukens veld1
Fluiten:Casper Hengst
JO14-3 - Were Di Tilburg JO14-1
12:25 - van Loon-veld2
Fluiten:Arnaud Huisman
JO14-4 - MHC DES JO14-2
13:15 - KG3
Nog geen scheids. ingepland
JO14-5 - GMHC Goes JO14-1
11:40 - KG3
Fluiten:Reinier Pals en Wart van de Reijt
JO12-1 - BH&BC Breda JO12-1
08:45 - van Loon-veld2
Fluiten:Leon van Uffelen en Eric Hillaert
Jongens
JO10-1 - BH&BC Breda JO10-1
08:45 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
JO10-3 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO10-1
10:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
JO10-4 - Were Di Tilburg JO10-1
11:45 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
JO9-1 - HC Tilburg JO9-3
11:00 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
JO9-2 - BH&BC Breda JO9-2
08:30 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
JO9-3 - HC Etten-Leur JO9-1
09:45 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
JO9-5 - HC Etten-Leur JO9-2
11:00 - van Loon-veld5
Nog geen scheids. ingepland
JO8-1 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit JO8-1
08:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 - R.M.H.C. de Pelikaan JO8-1
09:45 - van Loon-veld6
Nog geen scheids. ingepland
LG Junioren
LG2 - MHC Tempo LG2
08:45 - MKB -veld4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten