MO18-3
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

MO18-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bram Rommens
Coach Bart van Vugt

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP MO18-2 Udenhout MO18-1 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen MO18-1 5 12 4 0 1
2 Vlijmen MO18-1 5 9 3 0 2
3 Push MO18-3 5 8 2 2 1
4 Were Di MO18-2 5 8 2 2 1
5 DES MO18-2 5 8 2 2 1
6 Udenhout MO18-1 5 4 1 1 3
7 MEP MO18-2 5 4 1 1 3
8 Tilburg MO18-4 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt VMHC MO18-1 15:30 uit
9 mrt MHCD MO18-1 11:40 thuis - Veld 3: Ritchie Brothers
16 mrt HC Tilburg MO18-4 15:50 thuis - Veld 1: Tulp de Nederlandse Keuken
23 mrt MHC Udenhout MO18-1 14:15 uit
30 mrt Were Di Tilburg MO18-2 n.n.b uit
6 apr MHC MEP MO18-2 11:15 thuis - Veld 5: Kunstgrasveld
13 apr MHC DES MO18-2 16:45 uit
20 apr VMHC MO18-1 16:15 thuis - Veld 2: Van Loon Breda
11 mei MHCD MO18-1 11:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Tilburg MO18-4 Push MO18-3 (2-3)final
Udenhout MO18-1 Were Di MO18-2 (3-3)final
Drunen MO18-1 MEP MO18-2 (9-0)scheduled
Vlijmen MO18-1 DES MO18-2 (4-2)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
MEP MO18-2 Tilburg MO18-4 (2-2)final
Were Di MO18-2 Vlijmen MO18-1 (2-1)final
Push MO18-3 Udenhout MO18-1 (10-1)final
DES MO18-2 Drunen MO18-1 (1-0)scheduled
DONDERDAG 9 NOVEMBER 2023
Drunen MO18-1 Vlijmen MO18-1 (3-1)scheduled
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Udenhout MO18-1 MEP MO18-2 (14-4)scheduled
Tilburg MO18-4 DES MO18-2 (3-3)final
DINSDAG 14 NOVEMBER 2023
Push MO18-3 Were Di MO18-2 (2-2)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
MEP MO18-2 Push MO18-3 (4-3)final
Were Di MO18-2 Drunen MO18-1 (1-4)final
Vlijmen MO18-1 Tilburg MO18-4 (2-1)final
DES MO18-2 Udenhout MO18-1 (5-4)final
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
DES MO18-2 Drunen MO18-1 (2-1)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Push MO18-3 DES MO18-2 (2-2)final
MEP MO18-2 Were Di MO18-2 (0-6)final
Tilburg MO18-4 Drunen MO18-1 (0-8)scheduled
Udenhout MO18-1 Vlijmen MO18-1 (4-6)final