Commissies/vrijwilligers
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

Commissies/vrijwilligers

Breedtehockey
Operationeel management
Teun van Deijck Voorzitter Jeugd Commissie
Tjepke Klis Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Marian ten Brink- Kruis Ondersteuning en Administratie Commissies
Coördinatoren Aangepast Hockey
Ad Hagenaars Lid stuurgroep Stuurgroep E Hockey
Marjan Middelhoff-cobben Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Silvie Warmerdam Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Caroline van Tulder Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Rino Andrik Lid stuurgroep Stuurgroep G Hockey
Eddy Wijkhuisen Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Bianca Huijbregts Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Else-marie Koelemij Lid stuurgroep Stuurgroep LG Hockey
Coördinatoren Jeugd (11-tallen)
Teun van Deijck Voorzitter Jeugd Commissie
Suzanne van de Reijt-helders Jongens A-B-C lijn
Chantal van Driel Jongens C-Lijn
Yvonne van Maanen Jongens D-Lijn
Chantal van Driel Jongens D-Lijn
Marieke Mertens Jongens D-Lijn
Marion Bechtold Meisjes A-Lijn
Monique Helders Meisjes B-Lijn
Renée de Koe Meisjes B-Lijn
Monique Helders Meisjes C-Lijn
Renée de Koe Meisjes C-Lijn
Daan Gatsonides Meisjes C-Lijn
Marion Bechtold Meisjes D-Lijn
Léon de Borgie Meisjes D-Lijn
Teun van Deijck Meisjes D-Lijn
Coördinatoren Jongste Jeugd (3-, 6- en 8-tallen)
Tjepke Klis Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Wikke de Bruin Vice-voorzitter Jongste Jeugd Commissie
Bram Visser Secretaris Jongste Jeugd Commissie
Lotti van der Wouden Evenementen coordinator
Herman Engelsman Jongens 8-tallen
Tjepke Klis Jongens 6-tallen
Karen van Berkel Jongens 3-tallen
Maartje Jonkers Jongens F (6-jarig)
Ludolf Heeres Jongens F (6-jarig)
Wikke de Bruin Meisjes 8-tallen
Anoek van Hooijdonk-Scholten Meisjes 8-tallen
Floris Wubbena Meisjes 6-tallen
Margit Rijnders Meisjes 6-tallen
Selena Langermans Meisjes 3-tallen
Maartje Jonkers Meisjes F (6-jarigen)
Ludolf Heeres Meisjes F (6-jarigen)
Bart Jan van Collenburg Kicks 'n Sticks / Funkey
Coördinatoren Senioren
Carijn Franssen Dames Technische Commissie
Marion Bechtold Dames Technische Commissie
Job Seelen Heren Technische Commissie
Ronald van Miert Heren Technische Commissie
Joris Brands Coördinator Trimhockey
Trainingen
Britt Ossel Trainingscoordinator Jeugd (breedte)
Ernestine Schonk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Tim Conrads Push Keepersschool Jeugd (breedte)
Else-marie Koelemij Push Keepersschool Jongste Jeugd