Commissies/vrijwilligers
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Menno Woldhuis Voorzitter
Berith Berflo Secretaris
Dolf Hamming Penningmeester
Frank Oomen Bestuurslid Hockey
Wikke de Bruin Bestuurslid Exploitatie
Accommodatie
Piet de Man Accommodatiemanager
Petra Bindt Kunstgras coördinator
Willem van Dijk Keuring velden 1e
Piet de Man Keuring velden 2e
Bart Groenewegen Coördinator facilitair
Pim Elbers Manager horeca
Bart Groenewegen Gevonden Voorwerpen
Breedtehockey
Operationeel management
Teun van Deijck Voorzitter Jeugd Commissie
Bram Visser Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Coördinatie Dames
Meeke van Terwisga Coördinator
Loulou van Loon Coördinator
Fleur Sauvé Coördinator
Elles de Bruin Coördinator
Coördinatie Heren
Mathijs van de Vrie Coördinator
Kars van Hooft Coördinator
Coördinatie Trimhockey
Joris Brands Coördinator
Coördinatoren Jeugd (11-tallen)
Suzanne van de Reijt-helders Jongens A-B lijn
Chantal van Driel Jongens C-Lijn
Jelle Zwarts Jongens C-Lijn
Chantal van Driel Jongens D-Lijn
Jelle Zwarts Jongens D-Lijn
Monique Helders Meisjes A-Lijn
Renée de Koe Meisjes A-Lijn
Barbara Biesheuvel Meisjes B-Lijn
Nicky Heeren Meisjes B-Lijn
Paul Vermunt Meisjes C-Lijn
Jeroen Pessink Meisjes C-Lijn
Marjolein den Boer-Braber Meisjes D-Lijn
Coördinatoren Jongste Jeugd (3-, 6- en 8-tallen)
Bram Visser Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Bram Visser Secretaris Jongste Jeugd Commissie
Lotti van der Wouden Evenementen coordinator
Tjepke Klis Jongens 8-tallen
Maartje Jonkers Jongens 6-tallen
Anita Baric Jongens 3-tallen
Ingrid van Loon Meisjes 8-tallen
Maartje Jonkers Meisjes 6-tallen
Ernestine Schonk Meisjes 3-tallen
Anita Baric Meisjes 3-tallen
Cecilia van den Heiligenberg Push Kicks 'n Sticks
Trainingen
Britt Ossel Trainingscoordinator Jeugd (breedte CD)
Johan Pieter 't Hart Trainingscoordinator Jeugd (breedte AB, Jong Sr)
Ernestine Schonk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Steven Hendrickx Keepersschool GoalieWorks
Else-marie Koelemij Push Keepersschool Jongste Jeugd
Tophockey
Casper Hengst Voorzitter
Renate Heeren Secretaris tophockey en managers
Joris van Hooijdonk Algemene zaken
Coördinatie en ontwikkeling
Asja van Hooijdonk Coördinator D1/D2
Joep Welten Coördinator H1/H2
Nicoline Verplanken Spelersontwikkeling meisjeslijn
Robbert Nuhn Spelersontwikkeling jongenslijn
Miriam van Campen Fysieke ontwikkeling
Para-Hockey
E-Hockey
Marco Vermeulen Coördinator
G-Hockey
Marjan Middelhoff-cobben Coördinator
Silvie Warmerdam Coördinator
Caroline van Tulder Coördinator
Rino Andrik Coördinator
LG-Hockey
Eddy Wijkhuisen Coördinator
Else-marie Koelemij Coördinator
Bianca Huijbregts Coördinator
Zaalhockey
Raymond Mentink Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Petra Bindt Contactpersoon KNHB
Petra Bindt Wedstrijdsecretaris Jeugd
Frank Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Marc Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Raymond Mentink Wedstrijdsecretaris Zaal
Arbitrage
Maike Boele van hensbroek - van Ijzerloo Voorzitter
Herman van der Klooster- verkuilen Arbitrageplanner
Tuchtcommissie
Sam van den Akker lid
Pelle Verkooijen lid
Administratie
Marlouke de Krijger Ledenadministratie
Communicatie / pers
Nicky van Ierssel Pers
Serge Spitters Webmaster internet
Yvonne Seveke- de Heer Beheer Archief
Serge Spitters Social media
Materialencommissie
Gerard Ritstier Coördinator Geopend op zaterdag tussen 09.30 - 12.00. Kijk op de website voor evt afwezigheid!
Push business club
Floris Wubbena Voorzitter
Mellisa Rizos lid
Astrid Jansen lid
Marcel Nederveen lid
Ard Seelen lid
Sponsorcommissie
Menno Woldhuis Voorzitter, Topsponsoren & Partners (a.i.)
Geert Huisman Acquisitie, Relaties & Events
Bas van Vugt Acquisitie, Relaties & Events
Alexander van den Eeden Acquisitie, Relaties & Events
Bart Groenewegen Operationele ondersteuning
Pim Elshout ICT & A/V ondersteuning
Sportiviteit & Respect
Nicky van Ierssel Vertegenwoordiger S&R
Stichting Push de Heerbaan
Willem van Dijk Voorzitter
Ivo Laurijssens Penningmeester
Piet de Man Bestuurslid
Vertrouwenscommissie
Dirk Jansens Vertrouwenspersoon tophockey
Melanie de Werd Vertrouwenscontactpersoon jongste jeugd
Frank Willemsen Vertrouwenscontactpersoon junioren
Lonneke Verschuuren Vertrouwenscontactpersoon senioren