backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 
Junioren
Jongste Jeugd
G-hockey
LG-hockey
Meisjes
MA 3 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MA3
16:20 - Lussenburg Advies veld
Fluiten:Thijs van der Made
MA 5 - HC Etten-Leur MA6
10:15 - KG4
Fluiten:Jan Coopmans en Jan Sr. Molenschot
MA 6 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MA4
13:50 - KG4
Fluiten:Dagmar Durang en Patricia Wayling
MA 8 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MA8
12:25 - KG6
Nog geen scheids. ingepland
MB 2 - HC Nova MB1
15:50 - Tulp Keukens veld
Fluiten:Maarten Jansen en Jules van Beek
MB 4 - Eersel MB1
15:30 - Craze veld
Nog geen scheids. ingepland
MB 5 - M.H.C. Goirle MB2
09:00 - Lussenburg Advies veld
Nog geen scheids. ingepland
MB 6 - Hockeyclub Prinsenbeek MB4
15:30 - KG4
Nog geen scheids. ingepland
MB11 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MB8
16:00 - KG6
Fluiten:Sem van Bezooijen en Rein Beins
MB12 - MHC HOCO MB6
13:40 - Craze veld
Nog geen scheids. ingepland
MC 1 - BH&BC Breda MC1
10:20 - Tulp Keukens veld
Fluiten:Casper Hengst en Hennie Henken
MC 5 - DDHC MC1
15:00 - KG3
Fluiten:Sofie van Delft en Suus Debeij
MC 7 - Hockeyclub Zevenbergen MC1
10:35 - Craze veld
Fluiten:Aukje van Mil en Lotte Mooldijk
MC 9 - MHC De Warande MC4
08:30 - KG3
Fluiten:Mara Davidse en Sandrine Dufornee
MC10 - MHC Tempo MC5
11:30 - KG3
Fluiten:Geerte van den Heuvel en Jip Huijbregtse
MC11 - HC Walcheren MC4
14:10 - KG6
Fluiten:Yannic Regter en Mees Renes
MD 1 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit MD1
08:30 - Tulp Keukens veld
Fluiten:Hans Naalden en Teun van Deijck
MD 2 - HC Etten-Leur MD1
08:45 - Craze veld
Fluiten:Joris Ammerlaan en Julien Pessink
MD 7 - HC Walcheren MD2
12:00 - KG4
Fluiten:Milou Benner en Iris Jespers
MD10 - Hockeyclub Prinsenbeek MD3
15:25 - KG5
Fluiten:Swen van den Boer en Pepijn Janssens
MD12 - Zundertse Hockeyclub MD1
16:40 - KG3
Fluiten:Sjoerd Broekhuizen en Thijmen Brörmann
Meisjes
M8E 1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch M8E1
10:05 - KG3
Fluiten:Lotte van Dijck
M8E 2 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit M8E2
10:05 - KG3
Fluiten:Sophie van Gool
M8E 5 - HC Walcheren M8E1
11:00 - KG6
Fluiten:Pepijn Weug
M8E 7 - HC Mistral M8E1
11:00 - KG6
Fluiten:Sjoerd Visser
M6E 1 - Hockeyclub Prinsenbeek M6E1
11:15 - KG4
Fluiten:Guusje van Engelen
M6E 2 - BH&BC Breda M6E2
12:30 - KG4
Fluiten:Noor van Seters
M6E 5 - R.M.H.C. de Pelikaan M6E3
13:45 - KG4
Fluiten:Mara Andrik
M6E 6 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit M6E6
08:45 - KG4
Fluiten:Eline Bijkerk
M6E 9 - HC Gilze Rijen 6E1MIX
08:45 - KG4
Fluiten:Floor de Borgie
M3F 2 - BH&BC Breda MF2
10:05 - KG6
Nog geen scheids. ingepland
M3F 3 - BH&BC Breda MF4
10:05 - KG6
Nog geen scheids. ingepland
LG Senioren
LG1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch LG 1
12:25 - Craze veld
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA 1 - Gooische Hockey Club JA1
14:00 - Tulp Keukens veld
Nog geen scheids. ingepland
JA 2 - MHCHBS JA1
14:30 - Lussenburg Advies veld
Fluiten:Peter Miltenburg en Jeroen Bouwman
JA 4 - HC Tilburg JA4
10:50 - Lussenburg Advies veld
Nog geen scheids. ingepland
JB 5 - MHC Bommelerwaard JB2
12:40 - Lussenburg Advies veld
Nog geen scheids. ingepland
JC 1 - Hockeyclub 's-Hertogenbosch JC1
12:10 - Tulp Keukens veld
Fluiten:Ger Lagendijk en Micha Verschure
JC 3 - HC Etten-Leur JC1
13:15 - KG3
Fluiten:Storm de Groen en Sam de Vos
JC 4 - M.H.C. Goirle JC1
10:05 - KG5
Fluiten:Floor Haagh en Isabel Klerkx
JD 3 - MHC DES JD1
13:40 - KG5
Fluiten:Eva Biesheuvel en Julie van den Berg
JD 5 - DDHC JD1
11:50 - KG5
Fluiten:Emma van Aaken en Roos Bakker
Jongens
J8E 1 - B.N.M.H.C. Zwart-Wit J8E1
08:45 - KG5
Fluiten:Sebastiaan Dols
J6E 2 - BH&BC Breda J6E1
08:45 - KG4
Fluiten:Max Brandenburg
J3F 3 - R.M.H.C. de Pelikaan JF1
10:05 - KG6
Nog geen scheids. ingepland
J3F 4 - DDHC JF2
10:05 - KG6
Nog geen scheids. ingepland
G junioren
G team 1 - MHC Udenhout G1
10:00 - KG4
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten