Commissies/vrijwilligers
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Casper Hengst Voorzitter
Ingrid van Loon Secretaris
Dolf Hamming Penningmeester
Gerrit van Romunde Bestuurslid Hockey
Wikke de Bruin Bestuurslid Exploitatie
Verenigingsmanager
Pim de Jager Verenigingsmanager
Accommodatie
Piet de Man Accommodatiemanager
Pim Elbers Horecamanager
Willem van Dijk Keuring velden 1e
Piet de Man Keuring velden 2e
Pim Elshout ICT & A/V ondersteuning
Breedtehockey
Operationeel management
Frank Oomen Voorzitter Jeugd Commissie
Gert-Jan Telgenkamp Voorzitter Jongste Jeugd commissie
Coördinatie Dames
Lieke de Vries Coördinator
Loulou van Loon Coördinator
Sasja Vermeulen Coördinator
Coördinatie Heren
Stephan Tuerlings Coördinator
Stefan Pluis Coördinator
Coördinatie Trimhockey
Joris Brands Coördinator
Coördinatoren A (Jongens)
Maurice van Hooijdonk Coördinator
Coördinatoren A (Meisjes)
Paul Vermunt Coördinator
Coördinatoren B (Jongens)
Maurice van Hooijdonk Coördinator
Coördinatoren B (Meisjes)
Jeroen Pessink Coördinator
Coördinatoren C (Jongens)
Chantal van Driel Coördinator
Maurice van Hooijdonk Coördinator
Coördinatoren C (Meisjes)
Manon Adam Coördinator
Coördinatoren D (Jongens)
Chantal van Driel Coördinator
Maurice van Hooijdonk Coördinator
Coördinatoren D (Meisjes)
Marjolein den Boer - Braber Coördinator
Coördinatoren Jongste Jeugd
Ernestine Schonk Jongens/Meisjes onder 6 jaar
Martine van Schie Coördinator J&MO-07 en J&MO-08 (3tallen)
Marian Stevens Coördinator J&MO-07 en J&MO-08 (3tallen)
Gert-Jan Telgenkamp Coördinator J&MO-09 (6tallen)
Sofie van Broekhoven Coördinator J&MO-09 (6tallen)
Wilma Besseling - Klijnhout Activiteiten Coordinator
Diana van Hooft - Verhoeven Activiteiten Coordinator
Anita Baric Algemene zaken
Trainingen
Britt Ossel Trainingscoordinator Jeugd (breedte CD)
Johan Pieter 't Hart Trainingscoordinator Jeugd (breedte AB, Jong Sr)
Ernestine Schonk Trainingscoördinator Jongste Jeugd
Steven Hendrickx Keepersschool GoalieWorks
Tophockey
Martijn Teunissen Voorzitter
Renate Heeren Secretaris tophockey en managers
Joris van Hooijdonk Algemene zaken
Coördinatie en ontwikkeling
Asja van Hooijdonk Coördinator D1/D2
Nicoline Verplanken Spelersontwikkeling meisjeslijn
Robbert Nuhn Spelersontwikkeling jongenslijn
Miriam van Campen Fysieke ontwikkeling
Para-Hockey
E-Hockey
Marco Vermeulen Coördinator
G-Hockey
Marjan Middelhoff - Cobben Coördinator
LG-Hockey
Jolande Waterschoot Coördinator
Else-Marie Koelemij Coördinator
Iris Blom Coördinator
Zaalhockey
Ingrid van Loon Coördinator
Maartje Jonkers Coördinator
Wedstrijdsecretariaat
Eliane van Veen Contactpersoon KNHB
Frank Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Judith Wouters Wedstrijdsecretaris Jeugd
Eliane van Veen Wedstrijdsecretaris Jeugd
Marc Vinju Wedstrijdsecretaris Senioren
Arbitrage
Geert Huisman Voorzitter
Arbitrage Opleidingen Coördinator
Arbitrage Planningen Coördinator
Tuchtcommissie
Pelle Verkooijen lid
Sportiviteit & Respect
Nicky van Ierssel Vertegenwoordiger S&R
Administratie
Marlouke de Krijger Ledenadministratie
Caroline Mol Ledenadministratie
Werner Maas Financiële administratie
Communicatie / pers
Casper Hengst Pers
Pim de Jager Webmaster / Push applicatie
Ingrid van Loon Social media
Yvonne Seveke- de Heer Beheer Archief
Sponsorcommissie
Theo Ruigrok Voorzitter
Marcel Wortelboer Acquisitie & accountmanagement
Bas van Vugt Acquisitie & accountmanagement
Jeroen Hartog Acquisitie & accountmanagement
Yard van Poorten Acquisitie & accountmanagement
Anoesjka van Nieuwenburg Sponsorcommunicatie & Events
Menno Woldhuis Adviseur
Materialencommissie
Astrid Harmsen- de Leuw lid
Tim Mous lid
Push business club
Floris Wubbena Voorzitter
Marcel Nederveen Acquisitie, Events & Accountmanagement
Ard Seelen Acquisitie, Events & Accountmanagement
Stichting Push de Heerbaan
Willem van Dijk Voorzitter
Eric Hengst Secretaris
Piet de Man Bestuurslid
Cor Bruyns Bestuurslid
Vertrouwenscommissie
Melanie de Werd Vertrouwenspersoon jongste jeugd
Frank Willemsen Vertrouwenspersoon junioren
Lonneke Verschuuren Vertrouwenspersoon senioren