Trainingsschema
backdrop_nw_1.png backdrop_nw_10.png backdrop_nw_11.png backdrop_nw_12.png backdrop_nw_13.png backdrop_nw_14.png backdrop_nw_15.png backdrop_nw_16.png backdrop_nw_17.png backdrop_nw_18.png backdrop_nw_2.png backdrop_nw_3.png
 
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:15 - 18:15 MB 5 3 - AB
17:30 - 18:30 JD 5 Felix Seignette 3 - CD
17:30 - 18:30 MC13 5 - AB
17:30 - 18:30 MD10 Bob van Baarle 5 - CD
17:30 - 18:30 MD12 Isa Willemsen 6 - AB
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
LeanTeam - CD
18:00 - 19:00 JC 4 4
18:00 - 19:00 JC 5 4
18:00 - 19:00 JC 6 4
18:00 - 19:00 M8E 1 Joris van Hooijdonk 6 - CD
18:15 - 19:15 MC 3 3 - AB
18:30 - 19:30 MB 7 5 - AB
18:30 - 19:30 MB 9 5 - CD
18:30 - 19:30 MB11 6 - AB
18:30 - 19:30 MC 5 Jelle Zwarts 3 - CD
19:00 - 20:00 JC 3 Lars Heijdeman 4 - AB
19:00 - 20:00 MD11 Stephanie Thijssen 6 - CD
19:15 - 20:15 MA 4 3 - AB
19:30 - 20:30 MA 7 5 - AB
19:30 - 21:00 MB 2 Dominique de Kleer LeanTeam - CD
19:30 - 20:30 MB 8 Jelle Zwarts 3 - CD
19:30 - 20:30 MB10 6 - AB
19:30 - 20:30 MB12 5 - CD
20:15 - 21:15 MA 9 3 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 M3F1 Jinx de Lange
Marloes van der Kallen
Merel Vermeeren
4 - B
17:00 - 18:00 M8E 3 Roos Bakker 5 - AB
17:00 - 18:00 M8E 5 Lotte Klis
Manouck Staal
5 - AB
17:00 - 18:00 M8E 6 Evi Roovers 4 - CD
17:00 - 18:00 M8E 9 Anne Malmberg
Britte Heins
4 - CD
17:00 - 18:00 MD 4 Fleur Laumen 6 - CD
17:00 - 18:00 MD 8 Nienke Aarts 5 - CD
17:00 - 18:00 MD 9 Lotte Vogels
Pien Sofie Jongen
6 - AB
18:00 - 19:00 J6E2 Joël Struijs Mini
18:00 - 19:00 J6E3 Philip Spierenburg 4
18:00 - 19:00 J6E4 Siem Arends
Thijs van Remortel
4
18:00 - 19:00 J8E1 Joris van Hooijdonk
Sander Voets
Ties van Hooijdonk
3 - CD
18:00 - 19:00 J8E2 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
4 - CD
18:00 - 19:00 J8E3 Mads Vestergaard
Thijs Kruijtzer
4 - CD
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
LeanTeam - AB
18:00 - 19:00 M8E 2 Dick van Sprundel
Ellen Bastiaansen
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 7 Renske Helders 5 - AB
18:00 - 19:00 MB 3 Johan de Jongh 3 - AB
18:00 - 19:00 MC 5 Anna Bakx 5 - CD
18:00 - 19:00 MC 7 Anne Malmberg
Britte Heins
6 - CD
18:00 - 19:00 MD 3 Martijn Helders 6 - AB
19:00 - 20:30 JA 2 2 - CD
19:00 - 20:00 JA 3 4 - AB
19:00 - 20:00 JA 4 4 - CD
19:00 - 20:00 MA 3 Johan de Jongh 3 - AB
19:00 - 20:00 MA 5 Hans van der Schaar 3 - CD
19:00 - 20:00 MA 6 5 - AB
19:00 - 20:00 MA 8 6 - AB
19:00 - 20:00 MB 4 Andre Meijvis 6 - CD
19:00 - 20:00 MC12 Shaquille Chrispina 5 - CD
19:00 - 20:00 MD 5 Bart van Dorp 2 - AB
19:30 - 21:00 JB 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
LeanTeam - AB
20:00 - 21:30 D14 Andrea Fontijn 3 - CD
20:00 - 21:00 DJ 1 Shaquille Chrispina 3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 M3F4 6 - AB
14:30 - 15:30 M3F5 6 - AB
14:30 - 15:30 M3F6 6 - AB
15:30 - 16:30 J3F2 6 - AB
15:30 - 16:30 J3F4 Joeki Segers
Noor Froeling
6 - CD
15:30 - 16:30 J6E1 Asja van Hooijdonk Mini
15:30 - 16:30 M3F10 tr gr 6 - AB
15:30 - 16:30 M3F8 Carien Schuts
Merel van Nes
6 - CD
15:30 - 16:30 M3F9 6 - AB
15:30 - 16:30 M6E 2 Ewoud van West
Yfke Mol
6 - CD
16:30 - 17:30 M6E 1 Emmie Lodewijk 1
17:00 - 18:00 J3F1 Bob Fokker
Julien Pessink
Julius Biesheuvel
5 - CD
17:00 - 18:00 J3F3 Lucas Heins
Stan Braks
6 - AB
17:00 - 18:00 JD 4 Mink Saeijs 3 - AB
17:00 - 18:00 M3F2 Eline van Opstal
Janne Schmidt
6 - AB
17:00 - 18:00 M3F3 Fenne de Kort
Merel Aarts
6 - AB
17:00 - 18:00 M3F7 Iris van Dijk
Jesse van Dijk
6 - AB
17:00 - 18:00 M6E 3 Emma Barendse 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 4 Dieuwertje Teunissen
Femke Rommens
Lieke van Oort
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 5 Isis Döll
Veerle van Moorsel
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 6 Jula Tabbers
Liselotte Wijnhoven
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 7 Marit Heemskerk
Maud Kamphoven
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 8 Emma van Aaken 5 - CD
17:00 - 18:00 MC10 2 - CD
17:00 - 18:00 MC11 4 - CD
17:00 - 18:00 MD 7 Naomi Magilse 4 - AB
17:15 - 18:15 MC 8 Noah de Borgie 3 - CD
18:00 - 19:00 J8E4 Tim Mous 5 - CD
18:00 - 19:00 M6E 9 Norea Moerkens
Sarah Sutarzewicz
5 - AB
18:00 - 19:00 M6E10 Babette Volleman
Zahra Sofía Blom
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 4 Isabel Stulemeijer
Marieke van Spreuwel
5 - CD
18:00 - 19:00 M8E 8 Lotte Vogels
Pien Sofie Jongen
5 - AB
18:00 - 19:30 MB 2 Dominique de Kleer 2 - CD
18:00 - 19:00 MB 6 6 - CD
18:00 - 19:00 MC 4 Johan de Jongh 3 - AB
18:00 - 19:00 MC 6 Naomi Magilse 4 - AB
18:00 - 19:00 MD 6 4 - CD
18:30 - 20:00 MA 2 2 - AB
19:00 - 20:00 JB 3 Marc Lucassen 6 - AB
19:00 - 20:00 JB 4 Bram van Beekveld 6 - CD
19:00 - 20:00 MB 6 5
19:00 - 20:00 MB 7 5
19:00 - 20:00 MB 8 5
19:00 - 20:00 MB 9 4
19:00 - 20:00 MB10 4
19:00 - 20:00 MB11 4
19:00 - 20:00 MB12 4
19:15 - 20:15 MC 9 Andrea Fontijn 3 - AB
20:00 - 21:30 JA 2 LeanTeam - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC 5 5 - CD
17:00 - 18:00 MB 6 5 - AB
17:00 - 18:00 MC 6 4
17:00 - 18:00 MC 7 4
17:00 - 18:00 MC 8 4
17:00 - 18:00 MD11 6
17:00 - 18:00 MD12 6
17:30 - 18:30 MD 5 Ellen Bastiaansen 3 - AB
18:00 - 19:30 JC 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
Jurre van Dinter
LeanTeam - AB
18:00 - 19:00 JD 3 Hidde Fiolet 3 - CD
18:00 - 19:00 MB 3 5 - AB
18:00 - 19:00 MB 4 Andre Meijvis 5 - CD
18:00 - 19:00 MC 9 4 - AB
18:00 - 19:00 MC10 4 - AB
18:00 - 19:00 MD 6 6
18:00 - 19:00 MD 7 6
19:00 - 20:30 JB 2 Bart Groenewegen
Eric Hillaert
2 - AB
19:00 - 20:00 JC 4 Andre van Elswijk 3 - AB
19:00 - 20:00 MA 3 3 - CD
19:00 - 20:00 MA 6 6
19:00 - 20:00 MA 7 6
19:00 - 20:00 MA 8 6
19:00 - 20:00 MA 9 4
19:00 - 20:00 MA10 4
19:00 - 20:00 MA11 4
19:00 - 20:00 MB 5 5 - AB
19:30 - 20:30 MA 5 Rolf Hilhorst 5 - CD
20:30 - 22:00 D 8 2 - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 J6E1 Luuk Hengst
Stijn Coppens
2
17:00 - 18:00 J6E2 Bart van Vugt
Dean van der Plas
2
17:00 - 18:00 J6E3 Mikal Langedijk 2
17:00 - 18:00 J6E4 Roel Van Remortel
Stijn Engel
2
17:00 - 18:00 J8E2 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
3 - CD
17:00 - 18:00 J8E3 Mads Vestergaard
Thijs Kruijtzer
3 - CD
17:00 - 18:00 J8E4 Joël Struijs
Sander Voets
4 - CD
17:00 - 18:00 JD 3 6
17:00 - 18:00 JD 4 6
17:00 - 18:00 JD 5 6
17:00 - 18:00 M6E 1 Anne-Fleur Oomen
Julie Nekeman
4 - AB
17:00 - 18:00 M6E 2 Lotte Franken
Silvia Leijten
4 - AB
17:00 - 18:00 M6E 3 Emma Barendse
Roos Bakker
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 4 Julia van der Schaar
Karlijn Wilbrink
5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 5 Annabel van Oosterhout 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 6 Sophie Everaert 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E 7 Aimée Gooshouwer
Sita de Raaff
Yula van de Merwe
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 8 Emma van Aaken
Marieke Vugts
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E 9 Charlotte Meiners
Zara Dirks
5 - CD
17:00 - 18:00 M6E10 Marieke Buis 5 - CD
17:00 - 18:00 M8E 1 Emma van der Schaar 3 - AB
17:00 - 18:00 M8E 2 Anna Bakx
Merel Kerbusch
3 - AB
17:00 - 18:00 M8E 5 Iris Jespers
Lotte Klis
4 - CD
18:00 - 19:00 J8E1 Joël Struijs
Sander Voets
4 - CD
18:00 - 19:00 M8E 3 Emma Barendse
Roos Bakker
5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 4 Isabel Stulemeijer
Marieke van Spreuwel
4 - AB
18:00 - 19:00 M8E 6 Julie Nekeman
Floor Soffers
4 - AB
18:00 - 19:00 M8E 7 Renske Helders 5 - CD
18:00 - 19:00 M8E 8 Marieke Buis 5 - AB
18:00 - 19:00 M8E 9 Annabel van Oosterhout
Sophie Everaert
5 - CD
18:00 - 19:00 MC 4 Tim Kruijtzer
Tobias Mol
3 - CD
18:00 - 19:00 MD 3 Emma van der Schaar 3 - AB
18:00 - 19:00 MD 8 6
18:00 - 19:00 MD 9 6
18:00 - 19:00 MD10 6
19:00 - 20:00 JB 3 4 - AB
19:00 - 20:00 JB 4 4 - CD
19:00 - 20:00 JC 3 Lars Heijdeman 5 - AB
19:00 - 21:30 MA 2 Coen van Zuethem 1 - AB
19:00 - 20:00 MC 3 Emma van der Schaar 3 - AB
19:00 - 20:00 MC11 6
19:00 - 20:00 MC12 6
19:00 - 20:00 MC13 6
19:00 - 20:00 MD 4 Fleur Laumen 5 - CD
20:00 - 21:00 JA 3 4 - AB
20:00 - 21:00 JA 4 4 - CD